פרמטרים של ג 'ניפר לופז

סגנון אמריקאי סמל ג 'ניפר לופז מן הראשוןימים של הקריירה הקולית המוצלחת שלה הקימה את עצמה לא רק כשחקנית מוכשרת, זמרת טובה וגם אופנתית מסוגננת, אלא גם כאדם מושך וסקסי. סלבריטאים מעולם לא חסרה תשומת לב גברית. וזה הכל על הדמות היפה של ג 'ניפר לופז, אשר הכוכב שומר במצב טוב.

לדברי השחקנית עצמה, היא לא רזה ולאעבה. ג'יי Lo שוקל 59 ק"ג. יחד עם זאת, הצמיחה של הכוכב האמריקאי מגיע 165 ס"מ. עם הגובה הכולל ומשקל קל, Dzhennifer לופס קיבל אופי הפרמטרים דמות נשית. יש לה כתפיים צרות וירכיים רחבות, אשר בהיקף מגיע 101 ס"מ. אבל המותניים ג'ניפר תמיד אלגנטי בלי סיבוב נוסף, כמו לופז שומר נתוני השטח הזה בתוך 68 סנטימטרים. פרופורציות כאלה מאפשרות לג'ניפר לבחור בארון בגדים בקלות ובמהירות. לזמרת מעולם לא היו בעיות עם בגדים או עם נעליים. כנראה מסיבה זו, מספר שמלות אופנה נודעת הוא כל כך גדול, אשר סייע לו להשיג המעמד של סמלים של סגנון.

הדמות של ג'ניפר לופז

אם כבר מדברים על הדמות של ג 'ניפר לופז ככלל, אתה יכוללהגדיר אותו מאה אחוז בקטגוריה אגס. למרות שחזה הכוכב אינו שונה בכמויות גדולות, הירכיים שלו מאוד אקספרסיביות. עם זאת, לופז לא רואה חוסר זה. להיפך, אם לשפוט לפי הארון שלה, אשר מדגיש את אזור הירך, הזמרת נחשב זה מתנת הטבע להיות כבוד שלה. במקרה זה, ג 'ניפר תומך בטן שטוחה רגליים דקות. גם לאחר לידתם של שני תאומים מקסימים על ידי ניתוח קיסרי, את הפרמטרים של הדמות של ג 'ניפר לופז ניתן לקנא. וכמה מהר הזמרת החזירה את האטרקציה הקודמת שלה לאחר ההריון, מעריצה הרבה.

ראה גם
  • Dzhennifer לופס ו אלכס Rodriges: פרטים חדשים מחיי הכוכבים ראיון חדש
  • Dzhennifer לופס ללכת על בהמפטונס עם Aleksom Rodrigesom וילדים
  • חופשה צרפתית Dzhennifer לופס ו Aleksa Rodrigesa

ואולי, הרצון הגדול של ג 'ניפר ואת הרצון להיות יפה וצעיר עושה אותה ב -43 שנים אטרקטיבי וסקסי.

פרמטרים של הדמות ג 'ניפר לופז 1

הפרמטרים של הדמות ג 'ניפר לופז 2

הפרמטרים של הדמות ג 'ניפר לופז 3

פרמטרים של הדמות ג 'ניפר לופז 4

פרמטרים של הדמות ג 'ניפר לופז 5

איור הפרמטרים של ג 'ניפר lopez6

פרמטרים של ג 'ניפר לופז 7

הפרמטרים של הדמות ג 'ניפר לופז 8

הפרמטרים של הדמות ג 'ניפר לופז