אודרי הפבורן

כשאנחנו שומעים את השם אודרי הפבורן, שלנוהדמיון והזיכרון מציירים לנו דמות יפה ושברירית עם צוואר ארוך, רגליים, מותניים באספן, נושא מלכותי ופנים יפות. השחקנית ברמה עולמית, סמל הסגנון, המוזה של המעצב הוברט זיוואנשי, שגריר הרצון הטוב של יוניסף ובגיל 60 נשארה אותו רזה ודק.

הסיבות להרמוניה אודרי הפבורן

אודרי הפבורן, ילידת אודרי קתלין רוסטון,נולד ב - 4/5/1929. את ילדותה בילתה בבריסל, שנכבשה על ידי הכוחות הפשיסטים הגרמנים. וזה בשקרים זה אחד הסודות של רזון של השחקנית. במשך השנים האלה נאלצה המשפחה לרעוב, אי אפשר היה להשיג אפילו את הדברים החיוניים הדרושים לאורגניזם צעיר וצומח. לפעמים נערה לא יכלה אפילו ללכת מרעב, כך שרגליה התנפחו.

סיבה נוספת לדמות המדהימה שמחה יותר. העניין הוא שמאז הילדות אודרי הפבורן עסק בבלט. נשיאה במכונה במשך כמה שעות ביום, אפילו בזמן הכיבוש, היא רכשה מסורתית לדמות הבלינה המתוחכמת עם שרירים מפותחים היטב, צוואר ארוך, יציבה ישרה. מאוחר יותר, כאשר החלה אודרי לפעול בסרטים, היא נאלצה לעזוב מקצועות מקצועיים, אבל היא שמרה על הרגלי האוכל שלה נלקחו מתוך כללי הבלט, כמו גם אהבה עבור דרך חיים ניידים. אז, השחקנית הודתה כי למרות שהיא לא עוסקת בכל סוג של ספורט בכל עת, היא מנסה לתת לגופה עומס, ללכת עם כלב ולעשות תרגילים בכל זמן ללא ירי. בסיס האוכל שלה היה ארוחות פשוטות וירקות, אבל לפעמים היא יכלה לפנק את עצמה עם שוקולד או פסטה עם סלט ירקות. מה אודרי אף פעם לא אכלה, זה אפייה אפויה. היוצא מן הכלל היה רק ​​פרק מפורסם מ "ארוחת בוקר בטיפאני", שבו הולי גולייטלי אוכלת לחמניה בעוד עומד מול חלון חנות תכשיטים.

גוף, גובה ומשקל אודרי הפבורן

תודות למזוןהרגלים ואהבת אורח חיים פעיל, הפרמטרים של אודרי הפבורן כמעט לא השתנו לאורך החיים. במקורות שונים, הם נבדלים על ידי 1-2 ס"מ.לכן, ויקיפדיה אינה מדווחת נתונים על הצמיחה והמשקל של אודרי הפבורן, אבל מקורות אחרים ניתן לקרוא כי גובהה היה 175 ס"מ, והמשקל נע בין 46-49 ק"ג. אינדיקטורים כאלה של צמיחה ומשקל, אודרי הפבורן, יחד עם מותניים דקיקות של 51 ס"מ בלבד יצרו את אותו אפקט של embrittlement ואווריריות של השחקנית.

ראה גם
  • אמילי Ratazhkovski עם פוני לעומת אודרי Hepbern
  • היורשים של השחקנית אודרי הפבורן הראו תמונות נדירות של הכוכב
  • אן האת'אווי ביוגרפיה

אם אנחנו מדברים על פרמטרים אחרים, אז יחס החזה המותניים-ירך מסומן בדרך כלל על ידי 81-51-89, גודל החזה הוא 1 או A, גודל הרגל מסומן בתוך 39-39.5 של גודל הנעל הרוסי.

ירידה במשקל

צמיחת משקל

גובה הפירן

צמיחת משקל

גובה הפירן 5

גובה הפירן 6

7 גובה אודרי הפבורן

משקל אודרי הפבורן

גובה hepburn