משקל גובה ויקטוריה Bekhem

ויקטוריה Bekhem הוכרה עוד סמל של סגנוןאחת הנשים היפות ביותר בעולם. עם זאת, רבים טוענים שלה מוגזם, לפעמים עד כדי תשישות, רזון. לאחרים יש דמות כזו נראית מושלמת, כי עם כזה יחס של גובה ומשקל של האדם Viktorii Bekhem הופך הפיסולי, וגוף - תכונות מסותתות.

גובה, משקל, פרמטרי צורת Viktorii Bekhem

הבסיס של דמות כמו עקרונות של תזונה,זה הונחה ב ויקטוריה מאז הילדות. ואז הילדה למד ברצינות הבלט גם לאחר סיום הלימודים נכנס מכללת התיאטרון לאמנויות קווים אשר סיימה בהצלחה. עם זאת, למרות הילדה האמנותית, אהבתה של תחפושות, מורים לא ראו אותו סגולות של בלרינה גדולה, כל כך צעירה ויקטוריה החליטה למקד מחדש את תשומת הלב שלהם כלפי פופ פופ, ועד מהרה כל העולם יודע על זה (בזמנו ויקטוריה אדמס) כקובץ אחד הזמרים הפכה להקת הפופ ילדה בריטית פולחן הספייס גירלז.

עכשיו ויקטוריה היו ארבעה ילדים, וגזרתהעדיין זה נראה רזה ושברירית נשיות. עבור אהבת ויקטוריה העקבים של עקבים גבוהים מאוד, לעיתים קרובות נשאלת השאלה: מהי צמיחה של ויקטוריה בקהאם, זה מאוד קשה לקבוע על פי תצלום. כאשר גדל ב 163 ס"מ והוא שוקל רק 45 ק"ג. Viktorii Bekhem פרמטרים דמות ממוקמים המספרים הבאים: החזה - 86 ס"מ, מותניים - 58 ס"מ, הירכיים - 84 ס"מ.

דיאטת Viktorii Bekhem

כזה יחס של גובה ומשקל קשה מאודקראו בריא, אבל ויקטוריה לא אכפת, היא מרגישה שאין לעמוד בפניו אותו רזון כזה. קבל הפרמטרים הללו הן מאפשר מספיק דיאטה נוקשה, וזה רק 800 קלוריות ממזון ליום. יכול להיקרא מנה כזו דלה מאוד. בעיקרון ויקטוריה אוכלת ירקות מאודים עוף ודגים, פירות ים ופירות (למעט בננות וענבים). לאחרונה, ויקטוריה שומרת על הדיאטה שנקראת אלקליין. מהותו נעוצה בעובדה כי כל המוצרים מחולקים אלקליין, נייטרלי חומצי. החזק את האיזון בין מוצרים חומציים נייטרלי אנו להקל על הגוף מפני מתח וכתוצאה מכך, מן הרצון לצבור עתודות בצורת שומן. היחס בין מוצרי חומצי בסיסי צריך להיות בטווח של 30/70. בחלק הראשון של סוכר, בשר אדום, שומנים, קפה, שוקולד, מוצרי חלב, פירות, למעט הדרים. By אלקליין כוללות סלטים ירוקים, ירקות, קטניות, דגים שמנים, פירות הדר, בטטות.

ראה גם
  • הזוג בקהאם הולדת היום הארפר בקהאם
  • למה הזוג בקהאם לנשק את ילדיהם ... על השפתיים?
  • דוד ויקטוריה Bekhem חגג את יום הנישואין ה -18

כפי שאתה יכול לראות, את היחס של גובה ומשקל Viktorii Bekhem בקושי יכול להיקרא נורמלי, אבל זה לא מונע ממנו להיות סמל אופנה מודל לחיקוי.

צמיחת ויקטוריה Bekhem weight1

weight2 צמיחה ויקטוריה Bekhem

ves3 צמיחה ויקטוריה Bekhem

ves4 צמיחה ויקטוריה Bekhem

ves5 צמיחה ויקטוריה Bekhem

ves6 צמיחה ויקטוריה Bekhem

ves7 צמיחה ויקטוריה Bekhem

ves8 צמיחה ויקטוריה Bekhem

ves9 צמיחה ויקטוריה Bekhem