גידול ביונסה

זמרת מפורסמת, שחקנית, מעצבת אופנה ביונסהידוע לא רק עבור השירים הנפלאים שלה, תפקידים מוכשרים, אוספים מקוריים. המראה החיוור שלה והדמות הנשית מושכים תשומת לב.

צמיחה, משקל ופרמטרים אחרים של הדמות של ביונסה

צבע העור הוענק להוריו של ביונסה - האב היהאפריקני אמריקני, ואמי - קריאולית. אביו של הזמר עבד בחברת תקליטים, אמא שלי היתה ספרית - היא היתה הבעלים של הסלון שלה, בנוסף, היא עבדה כמעצבת תלבושות. מאז ילדותה, הילדה גדלה באווירה של יופי והרמוניה - ההורים אהבו להתלבש בצורה אופנתית, מקלקלים את הבנות החדשות. הבית הקשיב למוסיקה טובה, וזה כנראה למה ביונסה ואחותה יש אוזן נפלאה קול.

גובהה ומשקלה של ביונסה ידועים רק מדבריה:

  • הגידול לפי נתונים שונים נע בין 167 ל -169 ס"מ;
  • משקל - מ 60 עד 68 ק"ג.

לפי הפרמטרים של משקל וצמיחה, ביונסה לא קל לקרוא רזה. אבל, אי אפשר שלא להסכים שלזמרת יש דמות מעוררת תיאבון ויפה.

איזה גידול ביונסה, בדיוק יודע את המעצבים של הבגדים שלה. אגב, בחלק מהמקורות יש מידע על פרמטרים אחרים של דמות הכוכב:

  • חזהו של הזמר הוא 90-92 ס"מ;
  • מותניים - 63-66 ס"מ;
  • ירכיים 97-107 ס"מ.

איך ביונסה צופה בדמות?

ביונסה באמת מודה כי מתוך הספורט היארחוק מאוד. היא לא אוהבת חדרי כושר, מתאמנת. אבל היא אוהבת לשכב ליד הבריכה או על החוף, לטייל בחנויות, לבלות ערב ליד האח עם אדם אהוב. איך ביונסה מצליח להישאר רזה, חכם, סקסי? הסוד הוא פשוט - הילדה עוסקת בעסק שאהבה מאז ילדותה - היא רוקדת מדי יום, לא רק על הבמה, אלא בבית ובאולם הריקודים.

אפילו כאדם צעיר מאוד, ביונסה עסק בג'אז ובבלט. חובבי הריקוד עוזרים לביונסה לשמור על דמותו ואף לזכות בפרסים עבור הכוריאוגרפיה הטובה ביותר בקליפים שלו.

הזמרת אוהבת לאכול טעים, אבל גם יודעת איךהגבל את עצמך. לדוגמה, ידוע כי לאחר לידתה של הבת שלה, היא ירדה מעל 20 קילוגרמים נוספים לחודש. לשם כך היא "שתלה" את עצמה בדיאטה קפדנית - היא שתתה את הלימונדה הביתית ואכלה מרק ירקות. הכוכב היה גם לאבד משקל עבור הצילומים של הסרט "Dreamgirls". אז היא במשך 10 ימים נפטר 9 ק"ג, תוך שימוש לא רק דיאטה, אלא גם תוכנית של טיהור מוחלט.

ראה גם
  • Dzhey דזה הגיב על היחסים עם ביונסה, "הם לא נבנו על אמת 100%"
  • האלבום החדש דזה Dzhey "04:44" גילויים אוהדים המומים מן החיים האישיים של כוכב
  • מדיה שהושמעו תאומים שמות ביונסה ו Dzhey דזה

באופן כללי, משקלה של ביונסה עצמה וחליפת הצמיחה שלה, והיא מתנגדת לדיאטות ארוכות ומהירות, משום שהיא מאמינה שהן גורמות נזק רב לגוף.

גידול של bionce1

צמיחה של bionce2

צמיחה של bionce3

גידול של bionce4

גידול של bionce5

צמיחה של bionce6

הצמיחה של bionce7

גידול של bionce8

גידול של ביון