פרמטרים של ביונסה

סולן רנבור בן השלושים ושלוש, ביונסה נואלסלפני שלוש שנים היא הפכה לאמא של בת מקסימה. עם זאת, הריון ולידה הפך מבחן קשה עבור צורות אטרקטיביות שלה. הפרמטרים של הדמות Beyonce עדיין קרוב ככל האפשר על הסטנדרטים המקובלים בעולם של העסק להראות. הזמרת מצליחה להיראות מעולה, אם כי היא עצמה מדברת על הדמות שלה בצורה לא מחמיאה. איך אמנית בעלת שם עולמי תומכת בעצמה?

מעבר לפרמטרים 1

פרמטרים של ביונסה

פרמטרים של ביונסה

קורבנות בשם היופי

לפני ההריון, הפרמטרים של הדמות ביונסה היו: גובה - 168 ס"מ, משקל - 60 ק"ג, מותניים וירכיים - 62 ו -98 ס"מ בהתאמה. בשנת 2008, היא נישאה הראפר הנודע ג'יי Z. במשך ארבע שנים, בעלה, שהיה מבוגר מ -11 שנים מזמר, התעקש על לידתו של ילד, אבל ביונסה התייחס לקריירה. בגלל זה, הזוג יותר מפעם אחת היה על סף גירושים. לאחרונה נודע כי בשנת 2011 היופי מחניק היה הפלה. אבל כעבור שישה חודשים היא שוב נכנסה להריון, שהיה מאושר ללא סיבה. היא נשארה במצב של אופוריה, והיא שכחה לגמרי את הדמות שלה. בתמונה עם בטן מעוגלת, היא לא מזהה!

מעבר לפרמטרים 4

פרמטרים של ביונסה

פרמטרים של ביונסה

וזה לא מפתיע, כי אחרי הופעתה של הבת שלהעל הגוף נוטה את מלוא הגוף הופיע 27 ​​קילו עודפים! ומה הם הפרמטרים של ביונסה היום? בתוך שלושה חודשים בלבד הצליחה להחזיר את הצורות הקודמות. ואחרי עוד תשעה חודשים, הופעה של הזמר בסופרבול פגע בהווה. מן מלאות לשעבר ואת עקבות נעלם. איך היא השיגה תוצאות מדהימות כל כך?

ראשית, ביונסה עצמה הבטיחהלהשיג טפסים אידיאליים. בשביל זה היא שמרה יומן קלוריות ביום, אחרי דיאטה של ​​לימונדה (שום דבר חוץ מהמשקה הזה ליום אחד!), שתתה הרבה מים. ארבע פעמים בשבוע ביקר הזמר בחדר הכושר. היא עזבה את הבית רק כאשר לא יכלה לשאת את העייפות על רגליה. והמאמצים שנעשו הוכתמו בתוצאה מעולה. פרמטרים 90-64-102 ומשקל של 64 ק"ג הם האישור הטוב ביותר.

ראה גם
  • Dzhey דזה הגיב על היחסים עם ביונסה, "הם לא נבנו על אמת 100%"
  • האלבום החדש דזה Dzhey "04:44" גילויים אוהדים המומים מן החיים האישיים של כוכב
  • מדיה שהושמעו תאומים שמות ביונסה ו Dzhey דזה

ניצחון על קילוגרמים נוספים, ציין הזמרחג של אוכל, לאחר שגדל בסופגניות, דגים מטוגנים וכריכים. כמובן, בימים הבאים היא בילתה בחדר הכושר, מענישה את עצמה על חירויות כאלה. היום, ביונסה נראית נהדר, ונשים רבות מחשיבות זמרת בעלת אופי ברזל כאידיאל שלה.

מעבר לפרמטרים 7

פרמטרים של ביונסה 8

פרמטרים של ביונסה

פרמטרים של ביונסה

פרמטרים של ביונסה

פרמטרים של ביונסה

פרמטרים של ביונסה

פרמטרים של ביונסה

פרמטרים של ביונסה