דמות מונלין

סגנון אייקון, סמל סקס 50-ies, מריליןמונרו מעולם לא רזה, אבל הדמות שלה, למרות זאת, נחשבה ללא דופי. עד עכשיו, שחקנית עבור רבים היא האידיאל של יופי וקסם נשי.

פרמטרים של הדמות מרלין מונרו

צלליתה של מרילין השתנתה במשך השנים, היו לה צורות מפותלות, עקומות חלקות של הגוף. בתחילת הקריירה שלו, את הממדים של הדמות של מרילין מונרו היו כדלקמן:

  • חזה - 92 ס"מ;
  • מותניים - 60 ס"מ;
  • הירכיים - 90-92 ס"מ.

השחקנית תמכה בפרמטרים אלה. היא, כמו כל אישה אחרת, לא תמיד אפשר היה, למשל, בסרט "בג'אז רק בנות", היא הופיעה לפני המעריצים קצת מוגזמת - עם עלייה של 162 ס"מ מרילין במשקל 65 ק"ג. היתה תקופה שבה סלבריטי איבד משקל - בשנת 1962 צללית שלה "איבד" נפח: החזה ירד ל 88 ס"מ, המותניים - ל 55, ואת הירכיים - עד 90 ס"מ.

סוג הדמות מרילין מונרו - שעון חול - היא מאופיינת במותניים בולטים, בירכיים מעוגלות, בחזה נשי.

הסודות של האטרקציה של מונרו

איזה מין דמות היא מרילין מונרו, אפשר לראות בסרטים הרבים שבהם מילאה את התפקיד. גידול קטן ו -46 גדלים של בגדים לא מנעו ממנה להתאהב במספר עצום של גברים.

יותר מכול מרילין מונרו בדמות שלה אהברגליים וחזה. הטבע עצמו העניק לה מידע חיצוני טוב, אבל השחקנית הבינה שצריך לשמר ולשפר. כל יום בבוקר, היופי עשה תרגילים עם מטומטם על החזה. בנוסף, היא התבוננה בדיאטה שלה - בשר, ביצים, חלב, פירות וירקות נכחו בתזונה. מרילין לא אהבה אוכל במסעדה, היא העדיפה לאכול בבית, עם זאת, הכוכבים השתמשו רק לעתים רחוקות. על פי הודאתה שלה, זה היה הרבה יותר נוח פשוט לפתוח את המקרר ולקחת חתיכת מזון.

דיאטנים מודרניים צפויים לאשר "דיאטה"מונרו. היא לא אכלה אז, דילגה על ארוחות. היו ימים שבהם יכלה להרשות לעצמה מזונות עתירי קלוריות, אבל למחרת נאלצה "לשלם" על חוסר האיפוק שלה ביום צום.

מרילין מונרו מעולם לא רצתה לרדת במשקל, אבל לאנתן הזדמנות להפוך עור מרופט, צלוליטיס. אחת השיטות הפשוטות שהשחקנית והזמרת השתמשה בהן באופן עקבי, היתה שיטה שנקראה "מרחץ יופי". הוא הוכן בפשטות רבה - מי הקרח נאספו באמבטיה והוסיפו שאנל מס '5. לאחר ההליך, הוחל על העור או תחליב לחות.

ראה גם
  • מייקל ג 'קסון בראש הרשימה של הסלבריטאים העשירים בעולם
  • ביוגרפיה של מרלין מונרו
  • צמיחה ופרמטרים נוספים מרגו רובי

ומרילין מונרו אהבה להסתכל במראה במשך שעות, אולי, כך שהתדמית שלה היתה כה טבעית, קלה, שובבה וסקסית.

דמותו של מרלין מונרו 1

דמותו של מרלין monro2

דמותו של מרלין monro3

דמותו של מרלין מונרו 4

דמותו של מרלין מונרו 5

דמותו של מרלין מונרו 6

דמותו של מרלין מונרו 7

דמותו של מרלין מונרו 8

דמותו של מרלין מונרו 9