מוניקה בלוצ'י גובה ומשקל

אישה איטלקית יפהפייה ונלהבת הסתובבהחמישים שנה, אבל צורות מפוארות שלה לא מפסיקים לעורר ולדחוף אנשים משוגעים. מוניקה בלוצ'י עצמה היא ביקורתית יותר, בהתחשב בעובדה שהיא נפוחה מדי ואפילו קצת מיושנת. היא לא רוצה להיראות כמו דוגמנית, אבל זה לא אומר כי השחקנית לא אכפת הגוף שלה. מוניקה בלוצ'י, שפרמטריה אינם עומדים בסטנדרטים, עבדה כמודל בנעוריה, כך שהיא יודעת היטב מה לעשות כדי לשמור על הגוף בכושר מצוין.

קריירה מוקדמת

יליד פרוג 'יה, אשר לא כל כך מזמן צייןיום הולדת 50 שלו, החל את הקריירה שלו כמודל. מוניקה בלוצ'י, שדמותה אפילו התפעלה כשהיתה נער, כבר בגיל 24 הפכה לדגם הפופולרי ביותר, לאחר שחתמה על חוזה עם עלית מודל ניהול. הדוגמנות המפגינות של ציירי אופנה מפורסמים על המסלולים הפריזאיים ומילנו, היא הפתיעה את הנוכחים לא רק בהופעה בהירה, אלא גם בפרמטרים אידיאליים. בצעירותו, מוניקה בלוצ'י, שגובהה ומשקלה, אם וויקיפדיה איננה משקרת, היו 178 סנטימטרים ו 63 ק"ג, בהתאמה, נראו דקים יותר היום. עדות לכך היא העובדה שהיא פעמיים הנשקף עבור לוח השנה האגדי Pirelli. על הדפים שלה רק 12 מזל, מוכר כמו היפה ביותר בעולם, נופל. כדי להמשיך את הקריירה שלו, המודל הפופולרי נאלץ לוותר על הלימודים באוניברסיטה, אשר מוניקה לא מתחרט עליה.

מוניקה בלוצ'י גובה ומשקל 1

מוניקה בלוצ'י גובה ומשקל 2

מוניקה בלוצ'י גובה ומשקל 3

במקביל לקריירה של המודל, החלה בלוצ'ימציעים את עצמם בעצמם ליוצרי קולנוע לצילומים בקולנוע. בתחילה נתקלה האיטלקית הנלהבת בסירוב, אך ב -1992 הזמין אותה פרנסיס פורד קופולה לה לצלם בסרט "דרקולה של ברם סטוקר". לאחר ששיחקה את התפקיד האפיזודי של הגרף המוגבל, השחקנית הראשית לא עשתה מהומה, אבל יוצרי קולנוע אמריקאים שמו לב אליה. ברור שהפרמטרים של מוניקה בלוצ'י, כלומר גובה, משקל, הופעה בהירה ושדיים מפוארים, הפכו אותה למעבר לעולם הקולנוע הגדול. מאוחר יותר, היא נישאה כוכב הקולנוע הצרפתי וינסנט קאסל, ואת הקריירה שלה החלה להתפתח במהירות.

סודות היופי

והיום מוניקה היא שחקנית דרושה. על חשבון האישי שלה עשרות תפקידים מוצלחים, אם כי המבקרים לא מרוצה פרסים יוקרתיים שלה פרסים. סודות היופי של מוניקה בלוצ'י פשוטים למדי. מלכתחילה על רגשותיה. מוניקה אינה שואפת לאידיאלים פיקטיביים וצורות סטנדרטיות. שלה 89-61-89 הוא כמעט אידיאלי, אם כי המשקל משתנה בין 64 ל 68 ק"ג. גם לאחר לידת שתי בנות, השחקנית לא לאבד את האטרקטיביות, שמירה על הטופס. מוניקה אוהבת לאכול בטעם, אבל שומרת על העיקרון של מנות קטנות. היא אמרה שוב ושוב שהיא לעולם לא תמות מרעב כמו עמיתים הוליוודיים רזים. מזון צריך להיות כיף, כי זה תהליך פיזיולוגי נורמלי. מוניקה אוהבת ממתקים, אבל מנסה להגביל את השימוש בהם. הרמוניה, תחושה של ביקוש ויופי לעזור לה ליהנות כל יום. מוניקה בלוצ'י היא לא ביישן עבור הצלמים העירום הטוב ביותר בעולם, מפגין גוף יפה ועור מטופח.

ראה גם
  • פסטיבל קאן 2017 - שטיח אדום, בטכס הפתיחה, הכוכב ואת תלבושות פסטיבל קולנוע
  • מוניקה בלוצ'י נשיקה ניו בקאן: המראות של פדרו אלמודובר ו Zhyulet Binosh
  • וינסנט קאסל האהוב הופיעה בקאן בלי

אבל לספורט בלוצ'י הוא אדיש. כושר, ריצה ומכון כושר לא מושכים אותה, אבל הבריכה של היופי האיטלקי לעתים קרובות מבקר. כאשר מסתכלים על התמונות שלה בבגד ים בזמן מנוחה על שפת הים, קשה לא להסכים כי היא נראית נהדר!

מוניקה בלוצ'י גובה ומשקל 4

מוניקה בלוצ'י גובה ומשקל 5

מוניקה בלוצ'י גובה ומשקל 6

מוניקה בלוצ'י גובה ומשקל 7

מוניקה בלוצ'י גובה ומשקל 8

מוניקה בלוצ'י גובה ומשקל 9

מוניקה בלוצ'י גובה ומשקל 10

מוניקה בלוצ'י גובה ומשקל 11

מוניקה בלוצ'י גובה ומשקל 12