גובה ומשקל קייט מידלטון

דמות אשתו של הנסיך האנגלי ויליאם קייטמידלטון תמיד נערץ ומקנא על ידי רבים, הודות קווים חינני וצורות דקות. הנערה תמיד נראית מדהימה לא משנה מה היא לובשת. ואני רוצה לציין כי הארון של קייט הוא מגוון מאוד. כמובן, לעתים קרובות Middleton מופיע בציבור בשמלות מעודן ואלגנטי, במיוחד מלווה את בעלה. בזמנים כאלה, החוקה היפה יחסית של הדוכסית מודגשת בצורה הטובה ביותר. עם זאת, בארסנל של קייט מידלטון שהוקצה מספיק מקום לבגדים נוחים כל יום. אבל אפילו בג'ינס חינם ובנעלי חולצה נוחות, הנערה נראית פשוט מדהימה.

הפרמטרים של הדמות הם קייט מידלטון

הצמיחה של קייט מידלטון מגיע 175 ס"מ. נתון זה הוא לעתים קרובות המטרה של נשים רבות של אופנה. אחרי הכל, צמיחה גבוהה אידיאלי מראה רגליים דקות. אבל לא רק את הצמיחה של הדוכסית הפך את הסיבה האלגנטיות שלה. קייט מידלטון תמיד שומרת על משקל של 60 ק"ג, מה שנותן לה רזון קל. עם זאת, הנערה לא נראית מותשת. הדמות שלה: חזה - 82 ס"מ, מותניים - 61 ס"מ, מתנים 89 ס"מ.

בחייה של קייט מידלטון היתה תקופהעיתונאים התעניינו באופן פעיל בפרמטרים של הדמות שלה, תוך שהם מבחינים בעגלוליות לכאורה בפניה של פניה ובירכיה. הרגע הזה היה ממש לפני החתונה עם הנסיך. קייט עצמה אינה מכחישה שבאותו זמן היא התאוששה מעט. אבל לאחר שהציבה לעצמה מטרה והשקיע מאמץ רב, מידלטון חזרה לה בהרמוניה הקודמת. אולי, לתזונה היא נדחפה על ידי הדגם של שמלת הכלה, אשר בבירור נועד עבור דמות אלגנטית.

ראה גם
  • תוכנית הסיור קייט מידלטון והנסיך ויליאם עם ילדים לגרמניה ולפולין נודעה
  • קייט מידלטון נפגש עם מרטינה Navratilova ואתלטים אחרים במסגרת וימבלדון
  • קייט מידלטון סיפרה על יחסיה עם אליזבת השנייה ועל עזרתה בתחילת חיי המשפחה

עוד אירועים שהשפיעו על הדמותקייט מידלטון, הפכה להריון ולידה. אבל אפילו אז לא דוחה הדוכסית לפתור את הבעיה בתיבה הארוכה. להיות אמא צעירה Middleton נראה אופנתי ונשאר עבור דוגמא רבים לעקוב.

גובה ומשקל קייט midtonton1

גובה ומשקל קייט midton2

גובה ומשקל קייט middleton3

גובה ומשקל קייט middleton4

גובה ומשקל קייט מידלטון 5

גובה ומשקל קייט middleton6

גובה ומשקל קייט midtonton7

גובה ומשקל קייט midtonton8

גובה ומשקל cide middleton9