קים קרדשיאן

אוהדים רבים, לעומת זאת, מי לא אוהבקים קרדשיאן, אל תניחי לנוח לצורותיה המבעיטות. דבר אחד הופך להיות ברור: אתה לא יכול להישאר אדיש אליהם. אז, מה הם הפרמטרים של קים Kardashian?

פרמטרים של הדמות קים Kardashian לפני ההריון

עכשיו הכוכב נמצא במצב. הם עם בן הזוג שלהם, Kanye West, מחכה לילד השני. לבני הזוג יש כבר בת, צפון מערב, שנולדה ביוני 2013. באופן טבעי, צורות של קים השתנה שוב ושוב במהלך ואחרי ההריון.

מיד שים לב כי הכוכב לפני לידת הילדים לאהיתה לו צורה יוצאת דופן. כן, הם היו מפוארים יותר מן הרגילים 90-60-90 דגמים, אבל הכל נראה די אורגני ומעוטר את הילדה. פרמטרים של גובה ומשקל לפני קומתו של קם קרדיאן היו: גובה - 159 ס"מ, משקל - מעל 53 ק"ג. יחס חזה המותניים-הירכיים היה ברמות הבאות: חזה - 86 ס"מ, מותניים - 66 ס"מ, ירכיים - 99 ס"מ, כלומר, היא יכולה בקלות לקנות מכנסי ג'ינס ומכנסיים בגודל M או 27, והם יהיו כוכב בזמן. במהלך ההריון, קים עלה במשקל, וזה נורמלי למדי עבור אישה מחכה לילד. הכוכב הכחיש שוב ושוב שמועות כי היא התאוששה עד 90 ק"ג, ואמר כי נתונים אלה מוגזמים על ידי לפחות 30 ק"ג.

פרמטרים חדשים קים Kardashian

לאחר לידתו של בתו קים יפהמהר הגעתי בצורה, אבל קשה שלא להבחין כי היקף הירכיים שלה גדל, והפך לכוכב הפופ כנושא של הערצה וקנאה של אוהדים, ואת הסיבה הפלפולית והתקפות רבות, כמו גם אשמות כי נערכו ניתוחים. בתורו מנתחים פלסטיים בבת אחת מרופד הבנות שרוצות קצת להביא צורות משלהם הכרכים המקודשים קים.

עם זאת, קים Kardashian מכחישה בתוקףהתערבות של מנתחים פלסטיים ומצהירה כי עבור הנפח הגדול ישבניה תפוחים צריכים להודות רק בטבע. לדברי הכוכב הירכיים האחרונה הוא 102 ס"מ, ואת המותניים נשאר בסביבות 66 ס"מ וזה די זה הבדל גדול ס"מ 36 יוצר את האפקט החזותי של בנפח קמור המותניים והישבן צרעה. קים קרדשיאן היא מרוצה לחלוטין עם צורות שלהם ואפילו גאים בהם, כמו בעלה Kanye West.

ראה גם
  • קים קרדשיאן לא חוסך את עצמו באימונים לאחר הופעת התמונות "אמת" בתקשורת
  • קים קרדשיאן קנתה שעון Zhaklin Kennedi
  • תמונות של האחוזה קיילי Dzhenner הפכו ידועות לציבור

בני הזוג אמרו שוב ושוב כי הם רוצים לקבל עוד ילד ועכשיו הם הצליחו. על פי המידע העדכני ביותר, משפחה כוכב צריך ילד.

פרמטרים קים קרדשיאן 1

קארד Kardashian2

קארד קארדשיאן

קארד קארדשיאן

קים קרדשיאן 5

פרמטרים קים Kardashian6

פרמטרים קים Kardashian7

קארד קארדשיאן 8

קארד קארדשיאן