דמות ביונסה

זוג מיותר של קילוגרמים, צלוליטיס או היעדרותאיפור של ידוענים מפורסמים על ידי הפפראצי, שלא נמנעים. לכן נציגי התקשורת צריכים לדאוג לעצמם להיראות אטרקטיבי, יפה וסקסי.

אחד הנציגים הבהירים ביותר של האידיאלפרמטרים הוא הזמר ביונסה. הנערה מטבעה יפה מאוד וסקסית. עם זאת, כדי לשמור על כושר ולא להיות קצת כוס, היא קבוע יושב על דיאטות, הולך על ספורט, ריקודים, מוביל אורח חיים בריא ולא לאכול אחרי שש בערב. הודות דיווה פופ זה 33 שנים שלו, שיש ילד אחד, נראה מושלם נחשב הקאנון של היופי והסגנון הנשי.

פרמטרים איור ביונסה

לאחר דמות אגס, הכוכב הפך האהוב על כלגברים. ולנשים, היא דוגמה שאני רוצה לחקות. עם גובה של 168 ס"מ, ביונסה שוקל 60 ק"ג. המותניים אלגנטי חינני 63 ס"מ, את החזה של החזה הוא אידיאלי עבור מודל אמצעים - 90 ס"מ, ואת המותניים - 102 ס"מ, אשר נותנים את הכוכב נשיות מיוחדת פיתוי.

ביונסה, עם צללית נשית, יותר מפעם אחתנפל לתוך רשימת הכוכבים הסקסי ביותר בהוליווד. בשנת 2015, הדמות האגדית שלה הפכה את ההשראה העיקרית של אדריכלים מאוסטרליה שבנה גורד שחקים מדהים.

ראה גם
  • Dzhey דזה הגיב על היחסים עם ביונסה, "הם לא נבנו על אמת 100%"
  • האלבום החדש דזה Dzhey "04:44" גילויים אוהדים המומים מן החיים האישיים של כוכב
  • מדיה שהושמעו תאומים שמות ביונסה ו Dzhey דזה

איך לעשות דמות כמו ביונסה?

בוודאי אוהדים רבים רוצים להיותכמו אליל שלהם כלפי חוץ, אז הם מנסים לחשוף את הסוד של היופי של הזמר. למי שרוצה, אבל לא יודע איך להשיג דמות כמו ביונסה, אנו מציעים כמה טיפים מאמא הכוכב שתמיד לעזור לה.

אף על פי שהזמרת עצמה אומרת שאין סודות מיוחדים, אבל בכל זאת היא תמיד עוקבת אחרי כמה כללים:

  1. אוכל בריא. מדי פעם הוא יושב על דיאטה לימון ושותה הרבה מים.
  2. מגביל את עצמו מתוק ולא לאכול אחרי 18:00.
  3. עוסקת בריקודים. הם עוזרים לה לשמור על גופה גס, טעון אנרגיה. בנוסף, כוריאוגרפיה מסובכת מסייעת להפוך את הביצועים של הזמר קסום יותר בלתי נשכח.
  4. וכמובן, ביונסה עושה זאת באופן קבועתרגילים מיוחדים עבור הישבן אלסטי רגליים דקות. בכל בוקר, 100 כפיפות בטן עוזרות לה להישאר בכושר. וכאשר יש זמן, דיווה פופ הביקורים בחדר הכושר.

תבנית ביונסה

תבנית ביונסה

תבנית ביונסה

ביונסה דמות 4

ביונסה

תבנית ביונסה

הדמות של ביונסה

תבנית ביונסה 8

תבנית ביונסה