הדמות של מייגן פוקס

בעליה של אחת הדמויות הקנאיות ביותרבקרב כוכבים מודרניים היא מייגן פוקס. הילדה רזה וחסודה. ממנה, היא מייבבת עם נשיות וביטחון עצמי. לכן, מאז ראשית הקריירה שלה, השחקנית הפכה להיות דוגמא לחיקוי לרבים. סיבה נוספת לפופולריות כזו של הופעתה של מייגן פוקס, היא שהיא הדגימה שוב ושוב את הדמות ההדוקה האידיאלית שלה ללא פוטושופ. למרות העובדה כי השחקנית שייכת לקטגוריה של כוכבים מסתורי ומסתורי, מייגן הופיע לעתים קרובות על החוף בבגד ים. השוואת התמונה שלה בשעות הפנאי שלה עם תמונות מקצועיות בתחתונים שלה, אתה שמח עם העדר הבדל. בהתחשב בעובדה כי מייגן ילדה שני בנים עם הבדל גיל קטן השחקנית עצמה מתקרב הסימן של 30 שנה, יש באמת מחשבות על קסמים אפשריים.

הפרמטרים של הדמות של מייגן פוקס הם בהחלט מעורר קנאה,בגלל גובהה הוא 162 ס"מ, והמשקל הוא רק 52 ק"ג. למרות הצמיחה הנמוכה, הגוף של השחקנית הוא רזה. הפרופורציות שלה הן 87-61-87. אמנם, לדברי מייגן עצמה, על המותניים היא מגיעה רק מעל 50 ס"מ. וזה ברצינות מטיל ספק על אמיתותם של מקורות נותן נתונים על הפרמטרים של הדמות של מייגן פוקס. ואכן, לאחרונה תפקיד חדש, השחקנית היה מסוגל להדק במחוך עד 46 ס"מ.

גוף מייגן פוקס

הדמות של מייגן פוקס יכולה להיות מוגדרת בבטחה לסוגאגס. זה מצביע על כתפיים צרות, מותניים מאורכים, תחתית קצרה וירך מעוגלת של שחקנית. אולי רבים יהיו מבולבלים על ידי הצהרה זו. ואכן, דמות האגס היא גם בבעלות ג'ניפר לופז, קים Kardashian. אבל מייגן ולא ליד זה לא עומד עם סוג כזה של סלבריטאים מעורר תיאבון.

ראה גם
  • מייגן פוקס עם בניה בשמלות ילדותיות הלכה לקניות בסופרמרקט
  • מייגן פוקס הציגה בשמחה ובצורה מפתה את אוסף התחתונים שלה
  • מייגן פוקס מרוצה מעריצים עם תצלום נוסף בגרביים

עם זאת, עלינו גם לקחת בחשבון כי פוקס הוא זהיר מאוד יחס כבוד לגופו. הדיאטה שלה מאוזנת מאוד, והכשרה ותרגילים גופניים הם החברים הכי טובים של השחקנית.

מייגן פוקס על החוף

מייגן פוקס בקרנבל בברזיל

מייגן פוקס על השטיח האדום לאחר הלידה