הצמיחה של ג 'ניפר לופז

אמריקן סופרסטאר מוסיקלית אולימפוס,רקדנית נלהבת וסקסית, כוכבת קולנוע מוכשרת, מפיקה ומעצבת אופנה, אשת עסקים מצליחה ופשוט אישה יפה להפליא, אמא נפלאה של שני ילדים מקסימים כל העניין שלה, הו ג 'ניפר לופז. על כל עומס העבודה הכבד שלה, זה תמיד נראה מושלם, יש מראה נמרץ ובריא, דמות מדהימה ומושכת.

להיות אדם

ג'ניפר לופז נולדה ב -1969 וגדלהברונקס, באחד האזורים העניים של ניו יורק. כבר ילדה בת חמש, היא עבדה קשה על עצמה ועל התפתחותה, כל יום אחרי הלימודים עבדה ללא לאות בכוריאוגרפיה ושרה במוסדות מיוחדים. מאוחר יותר הוביל באופן פעיל אורח חיים ספורטיבי: טניס, סופטבול ו השתתפו באופן קבוע בחדר הכושר. ועד מהרה העומס היומיומי החל לתת את התוצאות הרצויות. הפרמטרים של הדמות שלה, למרות הצמיחה הקטנה של ג'ניפר לופז, רכשו ממדים דקים ונשיים מאוד, שכן אין פלא שהיא קיבלה את הכינוי "לה גיטרה", אשר בספרדית פירושו גיטרה.

ג 'ניפר לופז באימונים

ג 'ניפר לופז מובילה אורח חיים פעיל

ג 'ניפר לופז על החוף

הכרה והצלחה

מאז 1990, החלה הדרך הקשה והתמידיתהעלייה של ג 'ניפר בעסקי הצג. וכבר בשנת 1997 הפרס מצא את הגיבור שלה, המיניות שלה היופי הטבעי בשילוב עם דמות מסותת ללא רבב הוכרו כמו מגזינים פופולריים לציבור. כך על פי המגזין "אנשים" היא קיבלה ברשימה של 50 האנשים היפים ביותר על פני כדור הארץ. עבר קצת זמן וכאן שוב הכרה והצלחה ציבורית, בשנת 2001, אבל כבר על פי המגזין "FHM" היה מסומן כאשה הכי סקסי. וזה רק חלק קטן מההצלחה הגרנדיוזית שלה.

איפור על ידי ג 'ניפר לופז

יופי ג 'ניפר לופז

תמונה מפוארת של ג 'ניפר לופז /

ג 'ניפר לופז

ג 'ניפר לופז בשמלה כחולה

ג 'ניפר לופז נראה נהדר

סודות היופי של ג 'ניפר לופז /

כיום, כדי לשמור על הצורה האידיאליתב 46 שנים מלא שלה היא עדיין עוסקת באופן פעיל בספורט, כל יום - במשך ארבע שעות, מוביל אורח חיים בריא ומשתמש מאוזנת שמונה ארוחות ביום. פרמטרים מושכים שלה 90-58-96 יש עבודה טיטניק בשילוב עם היופי הטבעי שלה, משקל וגובה, ג 'ניפר לופז נראה סקסי מאוד והרמוני. השימוש בנעליים בעלות עקבים גבוהים בתדמיתו גורם להשפעה עצומה. בצמיחה מלאה, ג 'ניפר לופז נראה די אלגנטי יופי.

ראה גם
  • Dzhennifer לופס ו אלכס Rodriges: פרטים חדשים מחיי הכוכבים ראיון חדש
  • Dzhennifer לופס ללכת על בהמפטונס עם Aleksom Rodrigesom וילדים
  • חופשה צרפתית Dzhennifer לופס ו Aleksa Rodrigesa

על פי נתונים רשמיים, גובהה הוא 164 ס"מ, ומשקלה -55 ק"ג. ג 'ניפר לופז עצמה אוהבת לומר כי גובהה הוא 167 ס"מ, אין לה רזון מן הטבע, אבל היא רזה, באופן כללי - רגיל, וכמובן, כמו גברים, ונשים מנסים לחקות אותה.

הדמות של ג'ניפר לופז

ג 'ניפר לופז בחופשה

ג 'ניפר לופז

ג 'ניפר לופז בג' ינס

ג 'ניפר לופז בחיי היומיום /

יופי ג 'ניפר לופז

ג'ניפר לופז על השטיח האדום

תמונה של ג'ניפר לופז

שמלת ערב מאת ג'ניפר לופז