קניה מערב עליית

לכל מעריץ של סלבריטי זה או אחראני רוצה להתקרב קצת אל האליל שלי: ללמוד את סודות הביוגרפיה, את הפרטים של חיי האישיים, את הפרטים הקטנים, שהסתתרו בקפידה על ידי הכוכבים. במבט דרך הפריזמה של המסכים הכחולים, אנשים מתעניינים לעיתים קרובות בפרמטרים של אמנים ושחקנים.

בין סלבריטיס אלה היה מוזיקאיקניה ווסט. הוא אמן ראפ אמריקאי מפורסם, אשר בזמן שיא שיחרר שישה אלבומים מוצלחים מאוד וקיבל עשרים ואחת פרסי גראמי. הוא התחיל את דרכו המכוכבת, הלחין שירים למופעים אחרים, אחר כך התחיל לייצר, ולבסוף, זה הגיע לקריירת סולו, וכתוצאה מכך היה פורה.

צמיחה ומשקל של Kanye West

זה קורה לעתים קרובות כי נתונים ביוגרפייםמציין במדויק מידע לא נכון על הפרמטרים של אישים מפורסמים. ברוב המקרים, הצמיחה היא overstated, ואת המשקל הוא מאופק, מביא את דמויות של אלילים קרוב אידיאלי.

למרות העובדה Kanye ווסט ישטפסים פרופורציונליים, לא ניתן מיד לגלות איזו צמיחה יש לה. במקורות מסוימים, הדמות היא 177 ס"מ.אם אחד לחפור עמוק יותר, מתברר כי הצמיחה של Kanye הוא בעצם רק 173 ס"מ עם משקל של 70 ק"ג. וגם מעריצים מערביים טוענים שהוא אפילו לא מגיע לסימן הזה. בתמיכת מילים אלה היו תמונות של המערב הולך לצד הראפר Jay-Z, אשר גובהו הוא 187 ס"מ.על אלה יריות, Kanye נראה ממש נמוך יותר מאשר הנתונים המוצהרים.

עם זאת, האמן אינו מורכב על כךאודות. בנוסף, אשתו קים Kardashian יש גובה של 159 ס"מ ובזוג הם נראים הרמוניים מאוד. ועל קריירה מוסיקלית, כפי שכבר הוכח על ידי רבים, הנתונים האלה לא משנה בכלל.

קניה וסט בחצאית

Kanye West ו Jay-Z שצמיחתה היא 187 ס"מ

Kanye West ו קים Kardashian אשר הצמיחה היא 159 ס"מ

קניה מערב ואמבר רוז שצמיחתה 175 ס"מ

קניה ווסט על הבמה

קניה מערב ממעמד קצר

קניה ווסט בנה קריירה מוסיקלית מוצלחת

קניה ווסט עם אשתו ובנו

Kanye West עם פסלון של MTV VMA