אוון פיטרס הצמיחה

השחקן הצעיר מוכשר אוון פיטרס קיבלתהילה גדולה לאחר התפקיד בסדרה "סיפור האימה האמריקאי". עכשיו הוא פעיל מפתחת את הקריירה שלו והוא הוסר בכמה סרטים תכונה.

ביוגרפיה של אוון פיטרס

אוואן פיטרס נולד ב -20 בינואר 1987. כילד קטן, הילד שחלם להיות שחקן (אם כי אוון פעם הודה כי החלום הזה היה קשור עם הרצון להיפגש עם האחיות אולסן, שהיו פשוט מאוד פופולרי), והוא פעיל עובדים כדי להשיג את המטרה שלה על ידי מתנהג ועבודה כמודל.

זה הצלם, בירי של אשר השתתפואוון, המליץ ​​לראות את סוכן הנוער המוכשר, והוא, בתורו, הציע לאוון חוזה לשיתוף פעולה. לאחר מכן, הצעיר עובר ללוס אנג'לס עם אמו, שתמיד תמכה בשאיפות של בנה, ומתחיל לכבוש את פסגות המשחק.

אחת היצירות המוקדמות ביותר של אוואן פיטרס היתה אחת היצירות בסרט העצמאי "הצלת אדם", שעבורו זכה השחקן בפרס "פריצת הדרך של השנה" בפסטיבל הסרטים בפיניקס.

אחרי זה, הופיע אוואן במספר רבסדרה ופעל תפקידים תומכים בסרטים, והקהל באמת זיהה אותו אחרי התפקיד הראשי בסרט "Pipets" בשנת 2010. לאחר מכן בעקבות הכוכב "סיפור האימה האמריקאי", כמו גם תמונות באורך מלא "העולם למבוגרים", "רשימה" ו "X-Men: ימי העבר".

הגובה, המשקל והגיל של אוון פיטרס

עכשיו אוואן פיטרס הוא בן 29 והוא אחדמן השחקנים האמריקנים המבטיחים ביותר. תפקידיו בשני הסידרים ובקולנוע הגדול מוערכים מאוד על ידי הצופים והמבקרים כאחד. הבחור בונה בביטחון את הקריירה שלו ומצליח לקחת חלק בכמה פרויקטים של קולנוע וטלוויזיה בשנה אחת.

ראה גם
  • אוון פיטרס הוא הומו?
  • אמה רוברטס ואוואן פיטרס עוסקים שוב
  • צמיחה קטנה של אמה רוברטס - לא מכשול לכוכב צעיר

רבים, לדעת על העבר של דוגמנות השחקן, מתבקשיםהשאלה היא כמה צמיחה יש אוון פיטרס. בתיק זה מופיעים הנתונים הבאים: גובה - 180 ס"מ, משקל - 70 ק"ג. ואכן, ניכר כי השחקן הוא די גבוה ויש לו גוף רזה. במיוחד ניתן לראות את התמונות של אוון פיטרס בצמיחה מלאה. אז, החברה לשעבר שלו, אמה רוברטס, בקושי איבן על הכתף שלה ללא העקבים שלה, גובהה 157 ס"מ.

השחקן אוון פיטרס

אוון פיטרס בצמיחה מלאה

אוון פיטרס בסדרה סיפור האימה האמריקאי

אוון פיטרס בסרט הצלת אדם

אוון פיטרס בסרט אנשים X ימים של העבר

אוון פיטרס בסרט פיפטים

אוון פיטרס התחיל את הקריירה שלו כמודל

שחקן משקל - 70 ק"ג

את הצמיחה של אוון פיטרס 180 ס"מ