טראביס פימל - צמיחה

טראוויס פימל הוא שחקן אוסטרלי מפורסםמודל. עבודתו קשורה באופן בלתי נמנע לסרטים של ז'אנר מסוים (סרט מתח וסרט פעולה), שם ימלא את תפקידם של גברים חזקים ואמיצים. דוגמאות לסרטים כאלה כוללים: "ויקינגים", "בהמה", "וורקראפט", "טרזן". הודות לתמונות הקולנוע שבהן משתתף השחקן עם הקהל, לעתים קרובות יש להן שאלה, מהו הגידול של טראביס פימל?

ביוגרפיה קצרה של טראביס פימל

טרוויס פימל נולד ב -15 ביולי 1979אוסטרליה, במקום בו נמצאה חוות הוריו. השחקן העתידי היה הילד הצעיר במשפחה, יש לו שני אחים גדולים. כל ילדותו היתה קשורה קשר הדוק לעבודה בחווה.

התשוקה האמיתית הראשונה של פימל היתה משחק הכדורגל. הוא קשור ברצינות את עתידו בקריירת הכדורגל שלו ואף שיחק בנבחרת הלאומית של מלבורן. אבל הפציעה כתוצאה מכך חצה את תוכניותיו.

ואז הצעיר עובר לאמריקהמתברר לעשות קריירה בעסקי הדוגמנות. זה היה קל על ידי מקרה מתאים היטב. העובדה היא שפימל הלך לחדר הכושר יחד עם סוכן שהציע לו לנסות את עצמו באזור הזה. לפיכך, Travis בהצלחה בכוכבית פרסום קלווין קליין. במקביל, הוא לוקח את הצעדים הראשונים כשחקן סרטים, כלומר, בסדרת הטלוויזיה "טרזן". יש לומר כי הסרט לא זכה לפופולריות עם הצופים.

צמיחה ומשקל של טרוויס פימל

לאורך הקריירה שלו, כיכב טראביס פימלבלמעלה מ -20 ציורים, שבהם נלכד בתמונות של גיבורים אמיצים ואף אכזריים. כדי לנגן אותם ולראות טוב על המסך, נדרשו פרמטרים פיזיים מסוימים, אשר השחקן היה גמול נדיב על ידי הטבע.

ראה גם
  • טראביס פימל ואשתו
  • החיים הפרטיים של טראוויס פימל
  • הצמיחה של קיילי Minogue

לטרוויס פימל יש גובה מעל הממוצע - 183 ס"מ, והמשקל של השחקן הוא כ 86 ק"ג.

טראביס פימל בצעירותו

טראוויס פימל מעדיף אורח חיים של ספורט

טראוויס פימל מהווה מודל

Travis Fimell הוא בלתי נשכח ביותר עבור הצופים על סדרת ויקינגס, שנמשך מספר עונות

טראביס פימל בבגרותו

טראוויס פימל בתמונה גברית על הסט של הסרט הוויקינגים

טראוויס פימל ידוע כשחקן ומודל

טראוויס פימל החל את הקריירה שלו כשחקן בסדרת הטלוויזיה טרזן

טראוויס Fimell יש הצלחה בתעשיית הדוגמנות בגלל הפרמטרים שלו והמראה בהיר