ג'ניפר לופז בצעירותו

ג 'ניפר לופז בשני הצעירים ועכשיו הוא דוגמה לחיקוי של נשים רבות. אנרגיה פנימית עוזרת לה לחיות, לעבוד ולהיראה מדהימה.

ג 'ניפר לופז -

ג 'ניפר לופז נולד בשנת 1969 פשוטמשפחה מסכנה. כדאי לתת לאמה של ג'ניפר את המשרה - למרות שהיא לא עבדה, אבל העלתה את בנותיה לגבירות צעירות, הטילה בהן נימוסים טובים, חוש טעם, כישרונות מפותחים.

ג'ניפר לופז מילדותה חלמה להיות שחקנית,אבל לא יכול להמרות את הוריהם ונכנס למכללה למשפטים, אשר, לעומת זאת, נשרו לאחר הסמסטר הראשון של האימון. היא שכרה דירה במנהטן והחלה לעבוד כרקדנית. ב -1993, ג'ניפר הופיעה בסרט הראשון שלה, אבל היא וכמה מעטים לאחר מכן הוכיחו כישלון. השחקנית הצעירה לא התייאשה, וההצלחה האמיתית באה כמה שנים אחרי שהסרט "סלינה" הופיע על המסכים. מאז, הסרטון של השחקנית מתחדש עם מחזוריות מעורר קנאה.

סודות הנוער ג 'ניפר לופז /

זה מדהים איך ג 'ניפר לופז נראה צעירכמה שנים לפני יום ההולדת החמישים שלו. אנשים קנאים אפילו לפעמים להסתובב, כי השחקנית ישנה בחדר לחץ ולשתות את הדם של הבנות שנרצחו בתמימות. אבל הכל, כמובן, ברור כי ג 'ניפר עושה הרבה מאמץ כדי לשמח אחרים, למרות הגיל.

ראה גם
  • Dzhennifer לופס ו אלכס Rodriges: פרטים חדשים מחיי הכוכבים ראיון חדש
  • Dzhennifer לופס ללכת על בהמפטונס עם Aleksom Rodrigesom וילדים
  • חופשה צרפתית Dzhennifer לופס ו Aleksa Rodrigesa

אגב, השחקנית לא אוהבת להתפשטעל נושא זה עוזר בשמירה על עור צעיר ודמות רזה. אין זה סביר כי הצלחה כזו ניתן לייחס לגנטיקה - ככלל, היספנים מזדקנים די מוקדם. צללית יפה היא עבודה של השחקנית עצמה, שאוהבת לרקוד, הוא טוב בספורט. עור צעיר ובוהק הוא הכשרון של קוסמטיקאים, אשר ג 'ניפר מעת לעת פונה, אם כי ידוע כי הכוכב עצמו אוהב לטפל בעור שלה.

46 בן ג 'ניפר לופז נראה נהדר

ג'ניפר לופז הילדה מהמשפחה המסכנה הפכה לכוכבת

ג 'ניפר לופז יש פילמוגרפיה ענקית וממשיכה לסגת

ג 'ניפר לופז בקונצרט

כוכב תמיד העדיף איפור טבעי

ג 'ניפר לופז והיום צופה הרבה זמן להיות צעיר

לא רק יפה אבל גם מוכשר ג 'ניפר לופז

תמונות של הכוכב הראשון ג 'ניפר לופז

ג 'ניפר לופז -