ריאנה בקרנבל בברבדוס

הקרנבל מתקיים מדי שנה באיים של ברבדוסלכבוד סוף המסיק. השנה נכבד האירוע על ידי נוכחותו של הזמרת האמריקאית המפורסמת ריהאנה. פופ דיווה לא רק ביקר בקרנבל, אלא גם לקח חלק פעיל בו. אגב, הכוכב כהה העור אינו הפעם הראשונה מגיע לחופשה הציבורית, אם כי עכשיו הוא חי באמריקה. אבל הזמרת רואה את חובתה הישירה לבקר באירוע העליז הרועש בבית.

ריהאנה רוקדת בברבדוס

בשעה הקרנבל, ריהאנה תמיד מגיע על מלאעם חבריו. השנה, הזמרת הפתיעה את כולם לא רק עם מצב הרוח החיובי שלה, אלא גם עם הלבוש שבו היא הופיעה בפני הציבור. ב קרנבל ב Barbados בשנת 2015, Rihanna היה ביקיני מיני של אבנים וגבישים. לדברי המבקרים, השנה התלבושת של הזמרת היתה הבולטת ביותר בהשוואה לתמונות שלה בפסטיבל בפעם האחרונה. כנראה התרגשות יותר נוצר סביב החלק העליון של בגד הים של הכוכב. אחרי הכול, החזייה כמעט לא כיסתה את השד המפואר של ריהאנה. הסגנון החורקני שלה זמרת עם כיסוי ראש עם נוצות ומערכת של קישוטים על הצוואר, בטן וירכיים. בסופו של דבר מצאתי את עצמי עם איפור קליט, אשר, אני חייב לומר, היה תואם את התלבושת, אשר שוב הצביע על תחושה ברורה של הסגנון של הכוכב.

ריהאנה בברבדוס היתה לא רק בכנותלבוש, אבל גם התנהג בכמה דרכים מומס וולגרי. הזמרת כל הזמן תמכה במצב הרוח העליז שלה באלכוהול, כשדיברה על התנהגות הדיווה הפופולרית, שלא שוחררה מידיה. עם זאת, כפי הידוע סלבריטאים, הקרנבל בברבדוס הוא אחד הימים המעטים של השנה, כאשר היא יכולה להרשות לעצמה להירגע ולנוח.

ראה גם
  • אריק שמידט ופיטר דינקלייג'
  • איוון ריין כחול?
  • אמילי Ratazhkovski התמכרה האוהדים שלהם רגילות יריות כנות

טוב, אולי זה, אבל השיחות סביב הנושא של ריהאנה בקרנבל ימשיכו להיות הרבה זמן. אבל, נראה, הזמר לא טורח.

ריאנה בקרנבל בברבדוס 1

ריהאנה בקרנבל בברבדוס 2

ריאנה בקרנבל בברבדוס 3

ריאנה בקרנבל בברבדוס 4

קרנבל ב קרנבל ב barbados5

קרנבל ב קרנבל ב barbados6

קרנבל בבארבאדוס 7

ריאנה בקרנבל בברבדוס 8

ריאנה בקרנבל בברבדוס