קייט מידלטון לא רוצה להיכנע לנסיכה השוודית

כידוע, לאחר לידתו של השניהתינוק, הדוכסית מקיימברידג' כמעט חדלה מלהשתתף באירועים חברתיים ונעלמה בדרך כלל ממראה כתבים מסקרנים. "מקום קדוש אינו ריק", ולכן בדירוג הפופולריות המקום הראשון נלקח על ידי הנסיכה השבדית מדלן.

הפופולריות של מדלן מפחידה את קייט מידלטון?

לאחרונה, אשתו של הנסיך ויליאם הפךשנקרא "תמיד מרוצה קייט": אז היא לא מסתדרת עם אליזבת השנייה, אז היא נאבקת עם דיכאון לאחר לידה. כתוצאה מכך, אם לשני ילדים, לא פחות אלגנטי הנסיכה מדלן הופך בהדרגה התקשורת האירופית האהובה יותר ויותר.

אז, זה לא יהיה מיותר להזכיר כי ביום השני בהטבילה של בנה בן ה -4 חודשים של הנסיכה, ניקולס, התקיים בשטוקהולם. אירוע זה הפך לאחד הנושאים המדוברים ביותר באירועים חילוניים רבים. יתר על כן, בניגוד לטבילה, בנותיו של הנסיך ויליאם וקייט, שעברו מאחורי הדלתות הסגורות של הכנסייה, יכלו כולם לראות את טבילתו של ניקולס בבית - הוא שודר בטלוויזיה השוודית.

לדברי מקורות, זה הפופולריות של הנסיכה היא לא דאגה רצינית לא רק הדוכסית של קיימברידג ', אלא גם המלכה אליזבת.

היריבות הישנה

זה לא ברור משום מה בין השנייםנשים אלגנטיות, סמלים בסגנון היו מנוהל על ידי חתול שחור, אבל ברור כי היריבות הזאת כבר קורה הרבה זמן. עדות ברורה היא העובדה כי בחודש יוני 2013, קייט מידלטון לא להשתתף בחתונה של הנסיכה.

ראה גם
  • תוכנית הסיור קייט מידלטון והנסיך ויליאם עם ילדים לגרמניה ולפולין נודעה
  • קייט מידלטון נפגש עם מרטינה Navratilova ואתלטים אחרים במסגרת וימבלדון
  • קייט מידלטון סיפרה על יחסיה עם אליזבת השנייה ועל עזרתה בתחילת חיי המשפחה

זה שמועה כי הסגנון הבריטי סמל מקנאעצמאותה. האב, מלך שוודיה, קארל ה -16, אינו מתערבת בשום אופן עם חייה של בתו האהובה, שלא ניתן לומר על יחסה של אליזבת לקייט, שאותו היא רוצה לשלוט בו.

קייט מידלטון והנסיך ויליאם

Keyt Middlton

קייט מידלטון עם המשפחה

הנסיכה מדלן עם בנה

הנסיכה מדלן

הנסיכה השבדית מדלן ובעלה