וין דיזל הומואים

שחקן הוליווד מפורסם בן ארבעים ושמונהוין דיזל, ששמו האמיתי הוא מארק סינקלר וינסנט, הפך לאחד המדוברים ביותר בקרב הכוכבים, ולא רק בזכות הקולנוע שלו. שמועות על אוריינטציה לא מסורתית ללכת הרבה זמן, אבל וין דיזל הצליח להדוף את הרכילים ואת מחפשי תחושות מפוקפקות. האם זה נכון כי וין דיזל הוא הומו, ומדוע הפך את הכיוון שלו לדיון? בואו נברר את זה.

מקורות שמועות

בשנת 2001, השחקן כיכב בסרט פולחן"מהיר ועצבני", ובן זוגה היתה השחקנית ממוצא מקסיקני מישל רודריגז. הצעירים נעשו קרובים כל כך, שהרומנטיקה של המסך הפכה למציאות אמיתית. אך המפגשים הרומנטיים לא נמשכו זמן רב. דובי מישל, המפורסמת על מזג האוויר המשתולל שלה, החליטה להיפרד מוויין דיזל. השחקן הגיב לכך בשלווה. עד מהרה נודע כי הילדה לשעבר דיזל הסתובבה עם קארה דלבין. דו-מיניות דו-רודית מטילה צל על המוניטין של החבר הקודם שלה. העיתונאים הבלתי נלאים מיהרו לברר איזה סוג של אוריינטציה וין דיזל, וכמה שותפים השתתפו בהימורים האינטימיים של הזוג הפרידה. פרסום אחד ידוע ובעל סמכותי אפילו לא טרח לבדוק את המידע של הומו הומוסקסואלי הומו על ידי פרסום מאמר על האוריינטציה הלא מסורתי שלו. השחקן בחר לשתוק.

אגב, זה האיפוק שלו הואהסיבה לשמועות. חייו האישיים של כוכב "Forsage" מאז ומתמיד נשאר ונשאר מסתורין מאחורי שבעה חותמות. השחקן מעולם לא קשר את עצמו לקשרי הנישואין, ועם הנערות בפומבי הופיע לעתים רחוקות מאוד. אין ספק, התנהגות זו גרם האוהדים ספק השחקן האהוב עליהם.

לא כל כך מזמן, וין דיזל החליט לראיין, באשר נגע בנושא הנטייה המינית שלו. הוא הצהיר שאין לו מושג למה הוא רוכל. אדם גאה בהטיה הטרוסקסואלית, אך אינו מוכן להוכיח את ערכו, מפרסם את חייו האישיים. אף פעם לא נחשב אדם ל"ויזל דיזל "כאובייקט מיני, אמר השחקן.

ראיות שאין עליהן עוררין

לאחר הרומן עם המודל הצ'כי פבלובה חרבקובה,שנמשך כמה חודשים, וין דיזל במשך זמן רב לא מעז ליחסים חדשים. עם זאת, בשנת 2008 הוא הציג את האוהדים שלו עם הפתעה מדהימה, אשר הוכיח את חפותו של LGBT הקהילה. פלומה חימנז, דוגמת צילום ממוצא מקסיקני, נתנה לשחקנית בת. הילדה, שנולדה ב -2 באפריל, נקראה חאניה ריילי. שנתיים לאחר מכן הכפיל וין דיזל את מעמדו של אביו, כאשה אזרחית נתנה לו את בנו של וינסנט סינקלר. הילד קיבל את שמו לכבוד אביו. אבל אפילו אבא מאושר זה לא עצר! החברה לאחות הבכור ואחיו במארס 2015 היה פאולינה. הילדה נקראה וין דיזל לכבודו של פול ווקר. עם אבוד בשנת 2013, השחקן דיזל קשרו חברויות חזקות.

ראה גם
  • קארה דלבין גזרה את שערה לתפקיד
  • שלטי פרסום עם קארה דלבין אסורה להצגה
  • פרידה, ראסטות! ויל סמית חתך את שערו של בנו ג'יידין

נוכחותם של שלושה ילדים - הוויכוח הוא כבד, אבל השחקןהוא עדיין לא מוכן לחיות עם אישה, אם כי אהוב, תחת קורת גג אחת. עובדה זו גם אינה תורמת להיעלמות שמועות. לא לעצור את זדוניות כל הזמן דנו בעיתונות מידע על הרומנים של השחקן עם סלבריטאים הוליווד. בזרועותיו כרמן אלקטרה ומריה קארי הספיקו לבקר. ולמה דיזל להסתיר את האוריינטציה הלא קונבנציונלית שלה, אם בעולם של העסק להראות זה לא תחושה, ועל חדשות כאלה אנשים מתורבתים נאמנים?

וין דיזל בצעירותו

יפה דיזל דיזל

השחקן וין דיזל

ברוטלי וין דיזל

וין דיזל ו Paloma חימנז

וין דיזל עם בתו הבכורה Chania Riley

בתו של וין דיזל על כתף של פפין

וין דיזל עם אישה אזרחית ובת

וין דיזל עם בנו