אשתו של וין דיזל

השחקן האמריקאי המפורסם וין דיזלהוא התפרסם לא רק בתפקידו כבחור וכאיש מבריק, אלא גם להופעתו. אחרי הכל, זה היה גוף אתלטי שעזר לשחקן להתחיל קריירה מוצלחת בקולנוע ולהיות השחקן הפופולרי ביותר בסרטים פעולה מודרנית. גולת הכותרת בתפקיד זה של דיזל הוא ראש מגולח, אשר השחקן נכנס לחלוטין לתוך התמונה של שומרי סף ופורצים. עם זאת, לא רק המפיקים תסריטאים לשים לב המראה של וין דיזל. מראה מרשים של יין גם משחק בידיו ובחייו האישיים. עד כה, אחת הסנסציות ביותר היתה השאלה, מי היא אשתו של וין דיזל?

כולם זוכרים את הרומן הסוער של וין דיזל עם עמיתו"מהיר ועצבני" מישל רודריגז. הרבה הימור על היחסים שלהם כי בני הזוג בקרוב להתארס. עם זאת, האוהבים נפגשו פחות משנה. בפעם הבאה השחקן שוב בחרה בחורה מעמיתים לעבודה על הסט של הסרט "שלוש X". זה היה המודל הצ'כי של פאבל חרבקוב. אבל הקשר הזה נמשך בערך כמו הקודם.

בשנת 2008, וין דיזל הפך בלתי צפוי עבור כלאבא. באותו זמן היה לו רומן עם חברה פלומה חימנז. איש לא ציפה ליחסים אלה ברצינות. אבל הם הפכו גורליים בחייו של השחקן.

אשתו וילדיו של דיזל

פלומה חימנז לא הפכה לאשתו של וין דיזלבאופן רשמי. עם זאת, בפועל, זוג זה הוא אחד הבהירים והחזקים. לאחר לידתו של בתו של וין דיזל הניה ריילי, כולם חשבו שהכוכבים ייפרדו. עם זאת, דיזל וח'ינז החליטו להוכיח לכולם שאהבה והרמוניה קיימים ללא חותמת בדרכון. בשנת 2010, Paloma ויין היה בן, וינסנט סינקלר. אירוע זה הפך לנקודה בשיחה כי היחסים של השחקן עם המודל נידון. לבסוף, כולם האמינו זוג זה, כאשר בחודש מרץ 2015 היה להם ילד שלישי - נערה בשם פאולינה. שם זה נבחר לכבוד ידיד קרוב של היין פול ווקר, שמת לפני כמה שנים.

ראה גם
  • שרליז ת'רון הופיעה בבכורה של "מהיר ועצבני 8" בזרועותיו של וין דיזל
  • החיים הפרטיים
  • וין דיזל ודוויין ג'ונסון התווכחו, סיימו את עבודתם ב "Forsage 8"

כוכב אמריקאי אכזרי הבחור לא מסתתרמשפחתו. ברוב המקרים, גם אשתו וילדיו מלווים את השטיח האדום, הבכורה של הסרטים והצגת וין דיזל. משפחת הכוכבים הזאת הפכה להיות דוגמה למה שחשוב, מה "מזג האוויר" הוא לאהוב אנשים, ולא חתימות רשמיות וחותמות. אז וין המפורסם דיזל יש שני סכסוכים סותרים בבת אחת. מצד אחד, הוא ראש מאושר של משפחה גדולה, ומצד אחר, חקיקה, ממשיך להיות רווק מעורר קנאה.

וין דיזל ואשתו פלומה חימנז

וין דיזל עם אשתו בבכורה של רידיק בלוס אנג 'לס

וין דיזל עם משפחתו בטקס הפתיחה של הכוכב על ההליכה של תהילה