פופ ג 'ניפר לופז

כוכב אמריקאי - זמרת, רקדנית, שחקניתואישה עסקית מצליחה, ג'ניפר לופז, התפרסמה לא רק בזכות כשרונותיה, אלא גם בצורותיה המצוינות. "הנקודה החמישית" המפוארת שלה היתה נושא לשיחה במשך שנים רבות. גברים מעריצים את הכוכב, ונשים נוטות להיות כמוה. יתר על כן, ג 'ניפר לופז עצמה גאה מאוד שלל שלה, כי אפילו החליט לבטח אותה עבור מיליון דולר. ובכן, היא באמת ראויה לתשומת לב!

דמויות הפרמטרים Dzhennifer לופס

אמריקאי לטיני חם, במקור מן הברונקס,יש צורות מעוררות קנאה. והכוכב בכל דרך אפשרית מדגים זאת, מתלבשים בשירותים מפוארים, מתאימים, עם חתכים עמוקים ודה-קולה. ג 'ניפר לופז הוא הבעלים של סוג הדמות - אגס. עם הצמיחה של 1.67 מ ', הוא שוקל כ 55-56 ק"ג. אבל הפרמטרים של הכוכב 94-65-100 ס"מ.

ג 'יי Lo השיגה הצלחה עצומה לא רק במוסיקה וקולנוע, אבל גם הפך הפופולריות שלה בתעשיית האופנה, יצירת המותג J.Lo. היא מייצרת תחת השם שלה אוסף של בגדים ובשמים, אשר ביקוש רב.

ג 'ניפר לופז

בנקודה חמישית בולטת, הכוכבים מדברים בכל מקום. בשנת 46 שנותיה, השחקנית חושפת אותה מאושרת על במה ומראה מהרחובות בשמלה קצרה. וגם, למרות העובדה כי חברת הזמרת בעלת קים קרדשיאן יריבה, לעומת זאת, הכוכב בכל פעם מוכיח כי היא הכי טובה.

בסתיו, פסטיבל מוסיקה התקיים וגאס,איפה הזמר היה האורח הראשי של התוכנית. בהופעה, ג'ניפר לופז הדגימה על הבמה את התחת הידוק שלה, לבושה בגד ים לבן מפתה. מתנה כזו התקבלה על ידי הציבור בתשואות חמות וסוערות. הזמר הבטיח במהרה לרצות אותם שוב, והודיע ​​קונצרטים חדשים, אשר מתוכננים בשנת 2016 בלאס וגאס.

למרות כל הבוחרים, יש מיטוען כי ג'ניפר לופז עשה את הפלסטיק של הישבן. אף על פי שהזמרת עצמה טוענת שכל הלטינים ידועים בצורותיהם הפועלות, והכומר האלסטי שלה הוא לא רק תורשה, אלא גם תוצאה של הכשרה ארוכה ומתישה.

ראה גם
  • קים קרדשיאן לא חוסך את עצמו באימונים לאחר הופעת התמונות "אמת" בתקשורת
  • Dzhennifer לופס ו אלכס Rodriges: פרטים חדשים מחיי הכוכבים ראיון חדש
  • Dzhennifer לופס ללכת על בהמפטונס עם Aleksom Rodrigesom וילדים

למרות העובדה כי הכוכב לפני כמה שניםילדה תאומים, היום הדמות שלה נראית עדיין סקסית ונשית. וזה ניתן לראות את התמונות, שם הכוכב ואת בתו לבוא אל הבריכה. ראוי לציין כי הדמות של ג 'ניפר לופז בבגד ים הוא דק מאוד, עיתונות טובה גלוי על הבטן, ורגליה הם להערצה.

ג 'ניפר לופז -

ג'ניפר לופז בבגד ים לבן

ג'ניפר לופז בשמלה לבנה

ג 'ניפר לופז על הבמה

יופי ג 'ניפר לופז

ג 'ניפר לופז אוהבת שמלות כנות

תמונה של ג 'ניפר לופז

ג'ניפר לופז עם בתה בבריכה

תמונה של ג'ניפר לופז