השמלה הצהובה של ריהאנה

הזמרת האמריקאית הפופולארית ריהאנהאוהב לזעזע את הציבור. יתר על כן, לא רק על ידי התנהגותם על הבמה, אלא גם על ידי תמונות בבגדים. כבר ראינו את הזמרת פעמים רבות בשמלות גלויות להפליא, שמלות שקופות, עם תסרוקות ואיפור מרהיבים, אשר נדון באינטרנט ופרסומים מבריק במשך יותר מחודש. המהדורה הגדולה הבאה של ריהאנה על השטיח האדום היתה גאלה פגש, אשר נקרא גם אוסקר בעולם האופנה.

שמלה שלא ניתן לשכוח

האירוע התקיים בליל 4-4 במאימוזיאון המטרופוליטן של ניו יורק. כדי להגיע למסיבה חברתית רם עם המוני של ידוענים, היה צורך לקנות כרטיס בשווי עשרים וחמישה אלף דולר. בהזדמנות זו, כוכבים עם שם עולמי בקפידה לבחור בשמלות יעיל לשאוף לעלות זה על זה. בשנת 2015, כנראה שזה הפך ריהאנה המבריק, כי שמלתה התקבצה סביבו כל הפפארצי, למרות העובדה שהתשומה גם מוקדשת קים קרדשיאן, ביונסה, Mayli Sayrus ו Dzhennifer לופס.

תצוגות מיוחדות ניתנו לשמלה הצהובה של ריהאנהעם רכבת וולומטרית וקצץ פרווה. כמה בלוגרים ועיתונאים יש את הרושם כי לא מומחה אחד עבד כזה יצירת מופת וברור במשך מספר שנים. כפי שנודע מאוחר יותר משפתי הזמר, כי התלבושת נוצר באמת במשך שנתיים על ידי המעצב הסיני גואו פיי. השמלה הצהובה של ריהאנה כוללת רכבת ענקית באורך מטר, מעוטרת בפרווה צהובה ומרוצפת בדפוסי זהב.

ראה גם
  • קים קרדשיאן בלבלה את הציבור עם התלבושות החושפניות יוצאות הדופן שלה
  • Dzhey דזה הגיב על היחסים עם ביונסה, "הם לא נבנו על אמת 100%"
  • ליאם המשוורת' ומיילי סיירוס בילו את סוף השבוע עם קרוביהם

שמלתה של ריהאנה שפוצצה את הרשת, ארוכההזמן היה באופק ושומע. העובדה היא כי משתמשי האינטרנט החלו ליצור הרבה מצחיק memes, הפופולרי ביותר אשר הפך את הדמיון של פלומה עם חביתה ובסיס פיצה.

ריהאנה בשמלה צהובה סגורה

ריהאנה עולה במעלה הרכבת הישרה

שומרי הראש של ריהאנה עוזרים לה לשאת את הרכבת

מעיל פרווה על הדמה

שמם על שמלתה של ריהאנה

Meme על השמלה של ריהאנה בצורה של אפייה

ללא שם: על שמלת תפוחי אדמה קלויים של ריהאנה

ללא שם: על שמלתה של Rihanna בצורת סרוגה

על השמלה של ריהאנה בצורה של פיצה עם עגבניות