הומו Hyu Dzhekman

שמועות כי Hyu Dzhekman הוא הומו, צעראוהדים של שחקן יותר מהעובדה כי החתיך עם הזקן הסקסי נשוי ואב לשני ילדים. ואכן, הצהובונים האמריקאים לא מפסיקים לדון בחיים האישיים של השחקן, וכל זמן לספק ראיות חותכות לכאורה מראה לו הומוסקסואל. כמובן, ג'קמן מפריך שמועות ופרובוקציות לא יכולים להיות. אבל אין עשן בלי אש, נכון?

אוריינטציה Hyu Dzhekmana

Hyu Dzhekman באושר נשוי יש לו האוהבאישה ושני ילדים, לא רומנים, תככים ואהבה - די משעמם, הוא בחיים האישיים מאצ'ו הוליווד. הציבור תוהה איך, בעת התמודדות עם יפהפיות בולטות, ג'קמן מעולם לא מעד, ונשאר נאמן לאשתו. נזכיר כי אשתו של פורנס Deborra לי שם שחקן, בני הזוג נישאו בשנת 1996 וכיום הוא אב לשני ילדים מאומצים.

מה, אם כן, הוליד ספקולציות לגבי החלופההנטייה Hyu Dzhekmana? בפעם הראשונה, כי איש משפחה למופת, יו - כחול, המלעיזים דיבר, לאחר שנודע כי Deborra לא יכול להביא ילדים לעולם. מצב זה אינו מקור מריבות ומלוכלך בין בני הזוג, היפך ג'קמן לא מתחרט סרב אושר להיות אמא של הילד, ונשאר נאמן לאשתו. פעולה זו נראתה מוזרה לציבור והביא לחשוב על מה שהמשפחה של אל ג'קמן רק "כיסוי", ואת חייו של שמחה prioritetty שונה לגמרי.

הגל החדש של דיבורים על מה Hyu Dzhekmanכחול, שפרץ לאחר ביקורו של השחקן במוסקבה. לאחר מכן, בשנת 2009 נודע פפארצי, למרות נאה ג'קמן ומפיק של הסרט "אקס-מן" Dzhon פלרמו התיישבה בחדר אחד, כל לילה ההורה שמפניה. באופן טבעי, כי יו הכחישה את המידע הזה.

"כחול Hyu Dzhekman" או "Hyu Dzhekman הודהבאורינטציה שלה "- כותרות מרעישות רמות כזה בסדירות מעוררת קנאה ממשיכות להופיע היום בעיתונות ופרסומים באינטרנט. בשלב זה, הציבור מבולבל על ידי העובדה כי ג'קמן נשאר נאמן לאשתו, למרות השינויים לגילה. Deborra אמיץ, עולה גיל שלה באופן משמעותי, והוא לא ברור כבר להתחרות ביופי הוליווד ארוך רגליים, שלא לרדת איש בולט כגון כמו יו, אפילו כמאהב.

ראה גם
  • Hyu Dzhekman מאוד נוגע ללב את פני אשתו עם יום נישואים
  • זה סוף מהאגדות: משפחת Hyu Dzhekmana מת ...
  • וולברין - לנצח! יו ג'קמן הוא מחפש את ההחלפה?

השחקן כבר זמן רגיל פרובוקציות כאלה ולהימנע מהערות קשות, עוזב עיתונאים הזדמנות למחשבה.

איוון Urgant ו Hyu Dzhekman נשיקות

Hyu Dzhekman ורוברט פטינסון

Hyu Dzhekman ואשתו