ביונסה וג 'יי זי הם bred

אחד הזוגות החזקים ביותר בעולם, ביונסה וג 'יי זי, זו השנה השנייה פעיל שמועות על גירושין. משפחת הכוכבים נחשבה לאחת היפות והמאושרות. באופן רשמי ביונסה וג 'יי זי מאחד את מערכת היחסים שלהם בשנת 2011. פשוטו כמשמעו מאז החתונה, הם הוכיחו את עצמם כזוג "ללא חטא". אהבתם הנלהבת והתלהבת נראתה על הבמה בסיור משותף, בבלוגים אישיים, בעיתונות. שנה אחרי החתונה, סלבריטאים היתה בת, אייבי הכחולה. הופעתו של התינוק היתה רק אישור לאמינות וללכידות של יוני הכוכבים.

עם זאת, באמצע 2014 בתקשורתשמועות דלפות כי ג'יי Z משנה את ביונסה. על פי העיתונאים, הבחירה שלו היתה הזמרת האמריקנית ריהאנה, שגם היא נאמנה לו בעסקים. באותו רגע, אשתו של הראפר פיזר את הפרכה פעילה של רכילות אלה על ידי פרסום תמונה ברשת החברתית, שם ג'יי Z היה עם ביונסה ריהאנה. עד מהרה, הצעירים גם הופיעו יחד בקונצרט, שם הם הראו את הקהל שלהם אהבה תשוקה, תשוקה וביטחון זה בזה.

החדשות האחרונות - ביונסה וג 'יי Z מתגרשים!

למרות הקבלה הקולנית זה לזה באהבהותמונות משפחתיות חמות, נראה שהיחסים בין ביונסה לג'יי ג'יי מובילים לגירושין סופיים. כפי שחברי הזמר אומרים, ביונסה עייפה מעמיד פנים ומראה שמחה. כל זה מסכה ושקר. למעשה, ג 'יי Zi כבר מזמן בוגד על אשתו, אשר הזמרת עצמה יודעת. על פי השמועות, בני הזוג לא גרים יחד, ואפילו על סיור ביונסה מאוכלס בחדר נפרד.

ראה גם
  • Dzhey דזה הגיב על היחסים עם ביונסה, "הם לא נבנו על אמת 100%"
  • הופק על ידי Dzhey זי גילה כי כל שיר מתוך האלבום שלו "04:44" אושר על ידי ביונסה
  • האלבום החדש דזה Dzhey "04:44" גילויים אוהדים המומים מן החיים האישיים של כוכב

כל עוד זה נכון, הזמן יגיד לנו. בינתיים, נותר רק להתבונן בהתפתחות האירועים.

ביונסה וג'יי זי בקונצרט משותף בהכחשת שמועות על גירושין

ביונסה, ג'יי זי והבת שלהם בפרס MTV Music 2014

ביונסה, ג'יי זי, ריהאנה - משולש אהבה