קייט מידלטון היא בהריון עם ילד שלישי

מאז ההודעה על ההתחייבות של קייט מידלטון עםיורשו של כס המלוכה הבריטי, הנסיך ויליאם, הדוכסית מקיימברידג' הוא כמעט האדם המדובר ביותר של אלביון הערפילי. כל מילה קתרין או פעולה רשלנית שלה יכול לגרום הופעתו של חלק נוסף של רכילות והשערה, וזה לא תמיד נכון.

בפרט, בינואר 2016 התפוצץ העולםשמועות שקייט מידלטון בהריון עם ילד שלישי. זאת בשל העובדה שאשתו של הנסיך ויליאם התלוננה שוב ושוב על חולשה ונראתה עייפה מדי. אף על פי שהדוכסית מעולם לא שללה את העובדה שילדה ילד אחד או יותר, כל הנתינים שלה נדהמו מהחדשות, כי הבת של קייט, הנסיכה שרלוט, היתה אז רק בת שמונה חודשים.

קייט מידלטון באמת מחכה לילד השלישי?

למרות הצהרות בטוח של אחדהצהובונים כי קייט מידלטון בהריון בפעם השלישית, לא היו הצהרות רשמיות מנציגי המגורים המלכותיים על הציון הזה. באותו זמן, משפחת המלוכה לא להפריך שמועות על ההריון השלישי של קייט מידלטון, אשר אפשרה לעיתונאים להמשיך לטעון על תוספת הקרובה.

כל פרסומים חדשים וחדשים יש מחומם רכילות עלעמדה "מעניינת" של הדוכסית עם ההצהרות שלה על האופן שבו קייט הציגה את הידיעה על אירוע שמח לבני משפחתה, וכמה מאושר היה הנסיך ויליאם כשנודע לו שבקרוב יהפוך שוב לאב.

בינתיים, ארמון קנסינגטון באופן בלתי צפוינחשף לעיון הציבור בלוח הזמנים של הזוג הדוכסאי. כל תושבי אנגליה ומדינות אחרות ציינו כי אין תיקונים למסירה בעתיד, באופן כללי, לוח הזמנים הוא די קשה לגמרי מתאים לאישה בהריון.

ראה גם
  • תוכנית הסיור קייט מידלטון והנסיך ויליאם עם ילדים לגרמניה ולפולין נודעה
  • קייט מידלטון נפגש עם מרטינה Navratilova ואתלטים אחרים במסגרת וימבלדון
  • קייט מידלטון סיפרה על יחסיה עם אליזבת השנייה ועל עזרתה בתחילת חיי המשפחה

החדשות על מה קייט מתוכנן לשנת 2016ביקור במספר מדינות נידחות והשתתפות באירועים אחראיים רבים, עוררו עיתונאים את אמיתות השמועות על מצבה ה"מעניין ". קצת מאוחר יותר, היתה הצהרה רשמית שהניחה את כל הנקודות על "ו" - הדוכסית לא מתכוונת להפוך שוב לאם בעתיד הקרוב, אם כי היא לא פוסלת אפשרות זו בעתיד.

קייט מידלטון

קייט מידלטון בהריון

קייט מידלטון עם בנו ג'ורג '

קייט מידלטון הפכה לאמא בפעם השנייה

ילדים קייט מידלטון

קייט מידלטון עם משפחה

קייט מידלטון עם בעלה ובנה

קייט מידלטון והנסיך וויליאם

קייט מידלטון תמיד נראית טוב