רוב קרדשיאן ו Blek Chayna

זה לא לוקח יום לעיתונות לא להופיעמידע חדש על האחיות קרדשיאן. בינתיים, גם בנות מקוממות אלה יש אח רוב, אשר נפרדו לאחרונה ממשפחה של ידוענים עושה הכל נגד קרוביו.

בחודש ינואר 2016, את כל המשפחהקרדשיאן-ג'נר נרגש מהחדשות שרוב פיתל את הרומן עם הופעת ההיפ הופ המפורסמת תה שחור. הילדה היא האויב המושבע של הבת הצעירה קרדשיאן, כך שכל קרוביה לקחו את זרועותיו נגד רוב ואת תשוקתו.

הרומן מאת רוב קרדשיאן ובסין השחורה

היחסים בין הצעירים מתפתחים בצורה הוגנתבמהירות. העובדה שרוב קארדשיאן ובן סין השחורה נפגשו, העיתונות דיברה רק בינואר, וכיום יש מקורות הטוענים שהם נשואים בסתר.

עבור משפחת קרדשיאן, החדשות הפכו למציאות.השפעה. עד לאחרונה, המאהב הנוכחי של רוב חי בנישואים בפועל עם טאיגה הראפר, שממנו יש סלבריטי בן. בינתיים, בשנת 2015, הראפר עזב את הילדה לאחות הצעירה של השבט Kardashian Kylie Jenner, שבאותו זמן היה רק ​​בן 17.

הקשר של הכוכב והזמר ממשיךלפתח, ואילו Blek Chayna עד לאחרונה העלה הילד בן השלוש בשנה שלה לבד. היום היא נהנתה אושר בזרוע אחיו קייל, ובאפריל 2016 דווח כי רוב קרדשיאן ו Blek Chayna עוסקים.

הזמרת פורסמה ברשת החברתיתתמונה פרובוקטיבית, שעליה נראית טבעת יפה עם יהלום גדול למדי על זרועה. לאחר מכן, ידידה הקרובה של סין השחורה מזעזע רוז על עמוד שלה בירך את הצעירים עם האירוסים.

ראה גם
  • Blek Chayna קיבל איסור על מתקרב רוב קרדשיאן
  • שלווה שערורייתית: קנדל וקילי ג'נר שחררו קו פרובוקטיבי של חולצות טריקו!
  • תמונות של האחוזה קיילי Dzhenner הפכו ידועות לציבור

על פי זר צהובונים, עבור הטבעת,אשר רוב הציג לחברה החדשה שלו, הצעיר היה צריך לשלם 325,000 דולר. אדם מאושר מאוד במערכות יחסים אלה, ובבדיחה כבר מכנה את "אשתו הקטנה" האהובה. ההצהרה הרשמית של נציגי שבט קרדשיאן בהזדמנות זו הגיעה כרגע רק מקלואי - האחות רובה ציינה שהיא רואה את מעשה אחיה כבגידה בכל משפחת הכוכבים.

תה שחור ידוע צורות מפואר שלו

תה שחור מוקדם יותר נפגש עם הראפר של taiga

קיילי ג'נר וטאיגה

תה שחור וקים קרדשיאן

תה שחור ואדום רוז

חלוק קרדשיאן ותה שחור נפגשים

חלוק קרדשיאן ותה שחור יחד

חלוק kardashiana רומנטיקה עם תה שחור

חלוק קרדשיאן ותה שחור לא מהססים להראות את רגשותיהם