וויל סמית ומרגוט רובי

וויל סמית 'ומרגוט רובי - עמיתים בסרט"פוקוס", אבל הזוג הזה מיוחס לא רק לעובדים, אלא גם ליחסים קרובים יותר. אין פלא שהיופי החופשי לא נשאר ללא תשומת לב של גברים, מפתיע ששמו של איש המשפחה וויל סמית נכנס לעיתונות הצהובה.

וויל סמית ומרגוט רובי נפגשים או סתם חברים?

מרגוט רובי היא פופולרית, ולארק המין השני, אלא גם רכילות. במהלך הצילומים של "וולף מוול סטריט", היא לכאורה הצליח לסובב את הרומן עם וויל סמית 'ולאונרדו דיקפריו. אם כמה אנשים האמינו ביחסים בין ליאו למרגו, היה על וויל להפריך את הציבור.

אמנם, שמועות על הרומן מאת מרגוט רובי וויל סמית 'ביוזמת השחקנים עצמם. בלילה האחרון של הצילומים, בני הזוג ביצעו צילום פרובוקטיבי, שבו השחקן כמעט הסיר את הסוודר, והשחקנית הרימה את החולצה כדי לראות את התחתונים. היה רושם שמרגוט רובי וויל מפלרטטים אחד עם השני, עם זאת, היתה דעה אחרת כי השחקן הוא פשוט שיכור, ומרגוט משחקת איתו.

האם יכולה להיות מערכת יחסים בין וויל סמית ומרגוט רובי?

הקהל המתין, איך יגיב השחקןשיחות כאלה. זה היה דעתו כי עניין את הציבור כי וויל סמית 'היה נשוי במשך כמעט 20 שנה. הוא נשוי לייד פינקט-סמית ולזוג שני ילדים בוגרים.

יש לציין כי השחקן לעתים נדירות מגיבל"חדשות" על עצמו, אבל הפעם, בהודאתו, התפוצצה סבלנותו של הבעל והאבא. העובדה היא כי הפמליה של ויל החלה להביע תנחומים אליו על גירושים. על כך הוא הצהיר בפומבי כי הוא לא הולך להתגרש "המלכה שלו". אשתו של השחקן הידוע על "ראיות מתפשרות" גם הגיב בשלווה רבה, ואמר כי היא לחלוטין סומך על בעלה. בנוסף, היא ציינה כי היא רואה את זה נורמלי כאשר בן הזוג מראה תשומת לב לנשים אחרות.

ראה גם
  • הרשת נפגעת על ידי הדמיון של Jada פינקט סמית עם בנה Jaden
  • נינה אגדל היכרויות בנו של קריסטי Brinkli
  • Keyt Uinslet התראיין על הסרט ועל הידידות החדש עם ליאו דיקפריו

לדעתה, הוא פשוט מעריך את היופי הנשי, תכונה אופי זה מאפשר לו להעריץ את אשתו, אשר, אגב, נראה נהדר.

וויל סמית ומרגוט רובי נפגשו

וויל סמית 'ומרגוט רובי עמיתים

וויל סמית ומרגוט רובי על הסט

וויל סמית 'ומרגוט רובי תווים בסרט

האוהדים זוכו ​​עם הרומן של וויל סמית ומרגו רובי

וויל סמית ומרגוט רובי יוצרים רושם של אוהבים

מרגוט רובי וויל סמית מתקשרים מחוץ לסט, אבל הם לא אוהבים

האם רובי הצהיר רשמית שהוא לא מתכוון להתגרש מאשתו למען מרגו רוז

וויל סמית 'עם אשתו וילדיו