טראביס פימל ואשתו

השחקן האוסטרלי עכשיו בפיתוח פעילהקריירה שלו, השתתפות במספר פרויקטים מוצלחים. עם זאת, המעריצים מתעניינים יותר ויותר טראביס Fimmel ואשתו או חברה. ואם שותף החיים של השחקן עדיין לא זמין, למה.

ביוגרפיה של השחקן טראביס פימל

טרוויס פימל נולד ב -15 ביולי 1979אוסטרליה. הוריו היו בבעלות ועד היום חוות חלב, הממוקמת במרחק ניכר מהערים הגדולות של המדינה. בנוסף לטרוויס, גם שני אחיו הבוגרים גדלו במשפחה. ילדות בחווה היתה קשורה בעבודה רצינית, שהילדים הקדישו כמעט את כל זמנם החופשי. אפילו לימודים בבית הספר נסוגו אל הרקע. עם זאת, טראביס הראה הצלחה גדולה בכדורגל ואפילו היה מסוגל להיכנס לצוות של צוות הנוער האוסטרלי.

זוהי תקווה לקריירה מוצלחת ספורטהיתה הסיבה למהלך של הצעיר מחוות מולדתו למלבורן, אבל טראומה היתה מכשול בפני כדורגל מקצועי עבור טראביס פימל. באותה תקופה הוא פוגש בעיר דוד זלצר, לימים מנהל של צעיר. הוא משכנע את הצעיר שהוא יכול לעשות מודל מוצלח קריירת המשחק, אבל בשביל זה יש צורך לנסוע לארה"ב.

הפרויקט המוצלח הראשון של טראוויס פימל היהחוזה עם מותג האופנה קלווין קליין, שהזמין אדם להשתתף במסע פרסום. אבל חוויות המשחק הראשונות של הצעיר לא היו כל כך מוצלחות. אז, את הסדרה "טרזן", שבו טרוויס שיחק את התפקיד הראשי, התקבל על ידי הקהל מאוד קר ונסגר בקרוב. יותר מוצלח "בהמה" עם פטריק סווייזי בתפקיד הכותרת לא נמשך זמן רב בשל מחלתו של שחקן זה. טרוויס, ששיחק את התפקיד של חבר צוות של הדמות הראשית, נשאר שוב בלי עבודה.

עם זאת, האוסטרלי כריזמטי עם דמות יפה ועיניים אפורות נוצצות הבחין במאים ומפיקים. תפקידים קטנים טרוויס הוצעו לעתים קרובות למדי.

הניצחון האמיתי של השחקן היה השתתפות בסדרת טלוויזיה "ויקינגים". טרוויס שיחק את תפקידו של מנהיג הכובשים הוויקינגים ראגנר לודברוק. הסדרה, העונה הראשונה שבה שוחרר בשנת 2012, היה מוצלח מאוד והיה פופולרי מאוד. הבכורה הגדולה בסרט הגדול של טראביס פימל היה תפקידו של אנדואן לותר בסרט "וורקראפט", המבוסס על משחק המחשב המפורסם בעולם. עוד תפקיד חשוב שטרוויס עבד עליו ב -2016 - סטניסלב "קאט" קצ'ינסקי בהסתגלות הרומאן על ידי א. הערה: "בחזית המערבית ללא שינוי".

חיים אישיים ומשפחה של טראביס פימל

על חייו האישיים של השחקן לא ידוע יותר מדי. אנחנו יכולים לומר בוודאות שטרוויס פימל לא נשוי. חופשי מצילומים זמן אדם מעדיף לבלות בבדידות, לרוב הוא הולך לחווה יליד שלו. שם, טרוויס פימל מתקשר עם משפחתו, אחיו, שעדיין עוזרים להוריהם לנהל את משק הבית שלהם.

אם, בראיון עם טראביס פימל, השיחהמגיע לחברה שלו, הוא בדרך כלל בדיחות, אומר שהוא לא מצא את אחת שלו. בנוסף, בחלק מהתגובות שלו, השחקן נותן רשימה מרשימה למדי של תכונות, כי צריך להיות אחד נבחר שלו. לא כל נערה יכולה לעמוד בדרישות רציניות כאלה.

ראה גם
  • צמיחה ופרמטרים נוספים של טראביס פימל
  • החיים הפרטיים של טראוויס פימל
  • לוח זמנים עמוס שרליז ת'רון: ירי בפרסום של דיור ותצלום עבור מגזין GQ

הבנה כזו הובילה גם לשמועותכי טראביס פימל הוא הומו או כחול, אבל גרסה זו עדיין לא אושרה, אלא כי מצב משפחתי של האיש נשאר ללא שינוי והוא סביר בקרוב לעזוב את שורות הרווקים.

טרוויס פימל בצעירותו

טראוויס פימל בפרסום קלווין קליין

טראוויס פימל בסדרה הוויקינגים

טרוויס פימל בסרט וורקראפט

טראוויס פימל

לטרוויס פימל שני אחים גדולים

השחקן אומר שעדיין לא פגש את אהבתו

השחקן עדיין רווק

יש שמועות שהשחקן הומו