אנטון ילצ'ין

בשנת 2017, יהיו שני סרטים עם השתתפותו: "Pretenders" ו "Thoroughbred". כמו כן, שחקן בן ה -27 תכנן כבר ב -11 ביולי להתחיל בימוי על מותחן "טראביס", שם תפקידו העיקרי היה לשחק את מילה יובוביץ '. אבל כל זה לא נועד לקרות, ועכשיו משפחתו של אנטון ילצ'ין, שחקן אמריקני ממוצא רוסי, מתאבלת על אובדנו. נזכיר כי ב -19 ביוני השנה, השחקן, ששכח לשים את הג'יפ גרנד צ'ירוקי על בלם יד, נלחץ למוות על ידי סוס ברזל אל הגדר.

הוריו של השחקן אנטון ילצ'ין

הבחור נולד בסנט-פטרבורגהמשפחה. כוכבית אנטון ילצ'ין לא פחות מפורסם אמא, אירינה קורינה ואביה, ויקטור ילצ'ין. אנשים רבים יודעים שהם לא אוהבים את ההורים של ידועני הוליווד ופופולריים מחליק דמות מקצועית זוגות. סבו, אביו אנטון האפיפיור בשנת 1946 היה לשחקן הרכב הראשון, ובמשך זמן אימן ספורטאים צעירים חברובסק DFA. איש דוד - אמריקאי אמן, ילדים של סופר ומאייר ספר יבגני Elchin.

בספטמבר 1989, בתקופת הקוסמופוליטיות,המשפחה עברה לארצות הברית, שם הם עדיין חיים. עד כה, ויקטור הוא המאמן של בית הספר היוקרתי ביותר להחלקה על הקרח האמריקאי. זה היה שהוא אימן את דמות אמריקאי מחליק סשה כהן, אשר לא רק הפך מדליסט כסף של המשחקים האולימפיים 2006, אבל באותה שנה היא קיבלה את מעמדו של אלוף ארה"ב. באשר לאמא של השחקן, אירינה, היא כוריאוגרפית מוצלחת ביותר לקרח, ומקבלי תוכניות טלוויזיה אמריקאיות רבות פנו אליה לעזרה.

ראה גם
  • אנטון ילצ'ין קיבל מכתב על החזרת המכונית לאחר מותו
  • ההורים של אנטון Yelchin יהיה תביעה בגלל מותו אבסורדי של בנו
  • ביוגרפיה שאנטונה Elchina

ילדי אנטון ילצ'ין

כידוע לכם, לכוכב אין ילדים. נכון, חייו האישיים ידועים מעט מאוד: לפני 4 שנים, אנטון פגש כריסטינה ריצ'י, אבל אחרי שעברה לעיר אחרת, היחסים נשברו.

אנטון ילצ'ין בצעירותו

אנטון Yelchin שחקן הוליווד המפורסם

דוד אנטון יבגני ילצ'ין

האמן האמריקאי יבגני ילצ'ין דוד אנטון

אנטון ילצ'ין עם אמו

אנטון ילצ'ין עם אמו

ויקטור ילצ'ין אביו של אנטון

מאמה אנטון ילצ'ין אירינה

אמה של אירינה עם אנטון הקטן