אנטון אלצ'ין הומו

השחקן האמריקאי אנטון ילצ'ין מפורסםהודות לירי בסרטים כאלה: "החברה שלי היא זומבי", "מסע בין כוכבים", "מלאך גארדיאן", "זמן לרקוד" ועוד רבים אחרים. 19 ביוני 2016, אירעה טרגדיה, וכתוצאה מכך מת השחקן בן ה -27. הוא נמצא מת ליד ביתו על ידי חברים. אנטון מת כתוצאה מתאונה. הוא נלכד בין הפגוש של מכוניתו שלו לבין עמוד לבנים.

חלק מהביוגרפיה של השחקן

השחקן האמריקאי נולד בסנט פטרבורג11 במרץ 1989. רק כמה חודשים לאחר לידתו של אנטון, עברה המשפחה כולה ללוס אנג'לס. ההורים של ילצין הם מחליקים מקצועיים של החלקה זוג. עם זאת, השחקן עצמו החליט לא ללכת בעקבות אביו ואמו. הוא בילה את כל הילדות בהנאה רבה נהיגה בכדור על מגרש הכדורגל. ביוגרפיה קולנועית של ילצ'ין החלה כשהילד הגיע לגיל 10. ואז הוא קיבל תפקידים קטנים בתוכניות טלוויזיה פופולריות.

בגיל עשרים הגיעה אל השחקןפאר אמיתי. זה היה אז כי הסרט "מסע בין כוכבים" הופיע על המסכים. תשומת הלב ההדוקה של הציבור והעיתונות יצרה הרבה שמועות. אז, רבים אינם בטוחים איזה סוג של כיוון אנטון Yelchin היה.

אנטון ילצ'ין הומו הוא אמת או בדיה?

באשר לחיים האישיים של הפופולרישחקן הוליווד, זה תמיד היה מוסתר בקפידה. אולי, בגלל זה שמועות החלו להתפשט על העובדה כי הבחור היה אוריינטציה לא קונבנציונלית. עם זאת, אין ראיות של שמועות כאלה. למרות זאת, ידוע כי בשנת 2012 Yelchin היה קשר רציני עם השחקנית כריסטינה Ricci.

ראה גם
  • אנטון ילצ'ין קיבל מכתב על החזרת המכונית לאחר מותו
  • ההורים של אנטון Yelchin יהיה תביעה בגלל מותו אבסורדי של בנו
  • ביוגרפיה שאנטונה Elchina

אנטון לא היה נשוי ולא היו לו ילדים. כמעט כל הזמן הפנוי שלו הוא הקדיש לקריירה ופיתוח עצמי.

אנטון ילצ'ין

קרלי אנטון ילצ'ין

תצלום של אנטון ילצ'ין

אלכסנדרה דאדריו, אנטון ילצ'ין ואשלי גרין

אנטון ילצ'ין וברניצ'ה מרלו

אנטון ילצ'ין ואיזבל לוקאס

אנטון ילצ'ין עם תספורת קצרה

אנטון ילצ'ין עם חברתו בבכורה של הסרט כמה מטורף

בימוי: דרייק דורמוס, פליסיטי ג'ונס ואנטון ילצ'ין