הורים של אנטון ילצ'ין

אנטון ילצ'ין - ההוליווד הצעיר המפורסםשחקן ממוצא רוסי. אמא אירינה קורינה ואב ויקטור ילצ'ין הם מחזירים מפורסמים של הסובייטים. בנם נולד ברוסיה בלנינגרד (כיום סנט פטרבורג) ב -11 במארס 1989. באותן שנים היה לברית המועצות חיים קשים. הכל היה מחסור, פיתוח קריירה היה גם תחת שאלה גדולה. הגורל לא הצית כמעט כל סיכוי. בחיפוש אחר חיים טובים יותר, רק שישה חודשים לאחר לידת בנה, קיבלה המשפחה החלטה רצינית לעבור לגור בארצות הברית של אמריקה.

המהלך הגורלי

בארצות הברית אירינה קורינה - אמו של אנטון ילצ'ין -עבד ככוריאוגרף ועבד על יצירת מופעי קרח. האב ויקטור הפך לדמות החלקה על המאמן. מגיל 4, הילד והוריו השתתפו בחלקת הקרח, אבל זה לא עורר בו הנאה רבה. בהיותו תלמיד בית הספר, הוא הבין שהוא רוצה להיות שחקן. במקביל ללימודיו עסק הילד בגיטרה. הוא היה מוסיקלי מאוד.

מאז 10 שנים, אנטון כבר שיחק בסרטים. התפקידים הראשונים היו אפיזודיים, אבל הוא ידע בוודאות שהוא לעולם לא יוותר על חלומו להיות שחקן. ילצ'ין באמת רצה לשחק את הארי פוטר ואפילו בא להשלכות, אבל הוא לא אושר.

כשהילד הגיע לגיל שתים-עשרה, הואקיבל את התפקיד הראשי הראשון שלו. זה היה סרט דרמטי "לבבות באטלנטיס". השותף שלו בציור היה אנתוני הופקינס, שהתרשם מהכישרון והשקידה של נער. בסוף העבודה על הדרמה, השחקן המפורסם הציג את הילד עם ספרו של סטניסלבסקי, וחותם עליו כך: "אתה לא צריך לקרוא את זה יותר!"

העבודה הבאה, שעליה קיבל את הפרס,כשחקן רגיש ביותר, היתה הסדרה "דוקטור האף". כתוצאה מכך, בגיל 17 היה לו כמעט 20 סרטים ומועמדות לפרס השחקן הצעיר והמבריק ביותר.

בשנת 2009, לאחר שחרורו של סרטים "שליחות קטלנית 4" ו "מסע בין כוכבים", התהילה בעולם האמיתי הגיע הבחור.

למרות הקריירה הקולנועית המוצלחת, הוא המשיךללמוד. חולם להיות במאי, אנטון נכנס לאוניברסיטת קליפורניה. בלוח הזמנים העמוס שלו הוא הצליח למצוא זמן פנוי לנגן בגיטרה. הוא אהב להקליט מוסיקה באולפן עם חברים. הכיבוש הזה הביא לו תענוג אמיתי.

היצירות האחרונות של ילצ'ין היו הסרטים "הניסוי" ו "Startrek: אינפיניטי", אשר עדיין לא שוחרר עדיין. הודיע ​​על תאריך השחרור - 22 ביולי, 2016.

צער על האובדן הגדול

תאונה מגוחכת שלקחה את החייםהשחקן הכי מוכשר, זעזע את כל העולם. הורים מבוגרים יותר של אנטון ילצ'ין עדיין לא אומרים דבר על מותו של הבן היחיד. עבורם, זהו הפסד שאין לו תחליף. הם עדיין לא יכולים להאמין במה שקרה והם במצב דיסלקטי. העיתונות נקראה לא להפריע למשפחה בתקופה קשה זו.

בפעם האחרונה אנטון ילצ'ין לא גר עם הוריו. הוא קנה בית בקליפורניה תמורת הכסף שהרוויח, אבל לעתים קרובות ראה אותם. הם העריצו אותו וחיו רק למענו.

STARLINKS

אחרי הטרגדיה, עמיתים רבים בסדנה הביעוהצער שלו. רובם כתבו את תנחומיהם ברשתות חברתיות. בכתבי הקודש דיברו הרבה על כישרונו האין-סופי של אנטון, על לבו הגדול, על חריפותו ועל חוש הומור יוצא דופן. הם גם הביעו תנחומים להורים שלא יקבלו בקלות ויתנסו במה שקרה.

האמן האמריקאי יבגני ילצ'ין דוד אנטון

אנטון ילצ'ין עם אמו

אנטון ילצ'ין עם אמו

ויקטור ילצ'ין אביו של אנטון

מאמה אנטון ילצ'ין אירינה

אנטון ילצ'ין אהב לנגן בגיטרה בזמנו הפנוי

עמיתים בחנות מתלוננים על הוריו של מי שאיבד את בנו היחיד

האב אנטון - ויקטור ילצ'ין

פילמוגרפיה אנונה ילצ'ין יכולה לקנא אפילו בשחקנים מבוגרים