אנטון ילצ'ין וחברתו

אנטון Yelchin הוא מוכשר, תכליתי,שחקן הוליווד מבטיח. הוא נולד בלנינגרד בתקופה הסובייטית (11 במארס 1989), אבל כשהיה רק ​​בן שישה חודשים, הוריו החליטו לעזוב את מולדתם. הם, מחליקים מקצועיים ברוסיה, היו לעתים קרובות פגוע בפיתוח קריירה, וזו הייתה הסיבה הראשונה למהלך. השני - קשיי משק הבית הקשורים למחסור בסחורה במדינה. הם רצו לתת את בנם כל טוב, ולכן הם החליטו על צעד כזה נואש.

אנטון רואה עצמו אמריקני מוחלטאיך הוא גדל, למד, התיידד, בנה כאן קריירה. עם זאת, הוא דובר רוסית, קורא את הקלאסיקה על זה צופה בסרטים ישנים. ספרות וקולנוע אלה יצרו בה השקפת עולם מיוחדת.

מי פוגש את אנטון ילצ'ין?

הקריירה הקולנועית שלו כל כך מוצלחת שאפילושחקנים של הדור המבוגר יותר יכולים לקנא. בגיל 27 הוא כיכב בהרבה סרטים וסדרות מוצלחים. הכשרון שלו מאפשר לך לשחק בציורים של ז'אנרים שונים. הסרטים של הבחור רב פנים: קומדיות, מותחנים, פנטזיה, דרמה וכדומה. השותפים על הסט היו סלבריטאים הוליווד הגדול ביותר. אבל לגבי הרומנים של אנטון ילצ'ין - הכל כאן הרבה יותר צנוע.

השחקן עצמו לא אוהב לדבר על האישיות שלוהחיים. זה ידוע רק עד 2012, אנטון Yelchin היה מערכת יחסים ארוכה עם כריסטינה Ricci. בפירוט, הוא מעולם לא נכנס בכל מקרה ונמנע משיחות כאלה בכל דרך אפשרית. כשנשאל על ידי עיתונאים אם הוא רוצה להיכנס רומנטיקה בגיל צעיר כל כך, השחקן ענה: "אין לי אשליות על זה. עם הקריירה שלי לבנות מערכת יחסים רצינית הוא כמעט בלתי אפשרי. אני מבין את זה ומקבל את המצב הזה ככזה! "

כפי שנודע, הרומן עם כריסטינה ריצ'יהסתיימה בקשר עם המעבר שלה לעיר אחרת. שניהם הבינו שבגיל כה צעיר הם לא יוכלו לשמור על אהבה ממרחק, אז הם החליטו להתפזר.

ראה גם
  • אנטון ילצ'ין קיבל מכתב על החזרת המכונית לאחר מותו
  • ההורים של אנטון Yelchin יהיה תביעה בגלל מותו אבסורדי של בנו
  • ביוגרפיה שאנטונה Elchina

למרבה הצער, ב -19 ביוני השנה אנטוןמת בטרגיות. בתאונה אבסורדית נפגע במכוניתו. המכונית לא עמדה על בלם היד, והחליקה במורד הדרך, לחצה את הבחור אל עמוד הלבנים.

אנטון ילצ'ין וג'ניפר לורנס בסרט בונה

סטילס מתוך הסרט בונה

אנטון ילצ'ין ומילה יובוביץ '

אנטון ילצ'ין ופליסיטי ג'ונס

אנטון Yelchin על הבכורה של הסרט חברה שלי - זומבי

הפגישה של אנטון Yelchin וענבר הרד

אנטון Yelchin שיחק הרבה תפקידים azpomayuschihsya

חברה לשעבר אנטונינה אלקין כריסטינה ריצ'י

מחוץ למסגרת אנטון ילצ'ין לא אהב לדבר על חייו הפרטיים