איוון רן

לעתים קרובות, שחקנים וזמרים, כלומר, למיהחיים והיצירתיות מיקדו את תשומת הלב של עיתונאים ואוהדים, נסו לדבר מעט ככל האפשר על חייהם הפרטיים ועל הרומנים שלהם. זה יוצר הרבה רכילות ספקולציות. לדוגמה, רבים משוכנעים ברצינות כי השחקן איוון רן הוא כחול.

ביוגרפיה של איוון ריאון

איוון רהן, מפורסם בכל העולם אחריתפקיד בסדרה "Scum", נולד בוויילס. אפילו בשנות ילדותו, הילד נסחף בתיאטרון, אבל מי שהכיר את איבן בצעירותו הבטיח לו שהוא ילד מפותח למדי ובו בזמן מתעניין בהרבה דברים. ובכל זאת ההצגה שלו על הבמה של תיאטרון הנוער היה כל כך מוצלח, כי זה גרם הצעיר לחשוב ברצינות על מקבל מקצוע של שחקן.

איוון ראון מחליט להמשיך את לימודיולונדון האקדמיה למוסיקה ואמנות דרמטית, שם הוא נכנס לאחר סיום הלימודים בבית הספר. איוון תמיד הפתיע אחרים עם כישרון המשחק שלו, ולכן בדיקות המבוא ניתנו לו ללא קושי.

לאחר שסיים את לימודיו באקדמיה, איוון משחק בתיאטרון,שרים במחזות זמר, הצעיר גם שר ורושם אלבומי סולו. אבל פריצת דרך אמיתית בקריירה שלו, כמו גם הזדמנות להיות מפורסם, הוא מקבל תפקיד בסדרת הטלוויזיה "Dross". אמנם מוקדם יותר הצעיר השתתף גם במספר רב של תוכניות טלוויזיה רב, אבל זה היה תפקידו של סיימון מקסים שהפך את הקהל כמו השחקן זוכר אותו. איוון Rayon עזב את הפרויקט לאחר סוף העונה השלישית לעבוד על תמונות באורך מלא. הצעות לצילומים החלו להגיע לאיוון ריון במספר גדל והולך.

עם זאת, הצופה בטלוויזיה היה גם יכול בקרובשוב לראות את המשחק של השחקן הגדול על המסך. הוא שיחק את התפקיד של ראמזי בולטון בכמה עונות של הסדרה "משחק של כסאות". בסיפור הזה, הוא קיבל תפקיד לא מושך למדי מבחינת אופיו של הדמות, שכן רמזי הוא סוציופת אמיתי וסדיסט. אבל זה לא מנע מהצופים להעריך את כישרון השחקן ואת המיומנות הגדולה של איבן רהון, שאותו הפגין בהתגלמותה של דמות זו. עכשיו השחקן סיים את עבודתו על הפרויקט הזה, אבל ממשיך לפתח באופן פעיל קריירת משחק, וגם עובד בסטודיו כדי להקליט שירים חדשים.

איבן רן: כחול או לא?

קשה לתת תשובה חד-משמעית לשאלה,אם איוון רהן הוא הומו, כי אף על פי שהצעיר מוביל אורח חיים פתוח למדי ואינו חושש להופיע לפני הפפראצי, הוא מסתיר בקפידה את פרטי יחסיו, ובכלל, את נטיותיו.

אם בראיון או בשיחה מזדמנת מתעוררת שאלה לגבי האוריינטציה של איוון ריאון, השחקן הצעיר מעדיף פשוט לשתוק בלי לתת שום מידע בכלל.

ראה גם
  • פסטיבל SXSW: החדשות האחרונות של "משחק הכס"
  • איוון ריון והחברה שלו
  • למה לאיוון ריון יש שם רוסי?

זה ידוע רק כי השחקן היה מעולםרשמי נשוי, וחבר קבוע לו לא. זה משהו עם התגנבות איוון ומייצר שמועות על נטיותיו המיניות. אפילו יותר שאוב ואוהדים חושדים עשו נשיקת איוון Rheon ואת אלף אלן על המפגן האווירי Dzhimmi Kimmela, אשר משודר על ידי אחד בדירוג של טלביזיה אמריקנית. אלפי אלן ב "משחקי הכס" משחק Theon Greydzhoya, שהוא הדמות האויב ואת האסיר איוון Rheon. שחקנים המעוניינים להראות כי בחיים אמיתיים הם חברים טובים, נשיקה וחיבוק מול הקהל, אבל פעולה זו נאמדה מעורפלת ו הולידה גל חדש של שמועות על אורינטצית איוון.

השחקן איוון רהן

איוון רן בסדרת משחקי הכס

איוון רהן בסדרה

איוון ריון ואלפי אלן

איוון רן לא אוהב לחלוק פרטים אישיים

איוון רן

הרבה זמן איוון מקדיש את הקריירה שלו

איוון רן הצעיר

נשיקה של איבן ריחון ואלפי אלן