קריס Payn וחברתו

כוכב של "StarTech" כריס אורן בתוך זמן קצרמצא מעריצים רבים ברחבי העולם. בנות ונשים בגילאים שונים חולמות להיות בזרועותיו של שחקן צעיר ומיני, עם זאת, מבצע תפקידו של קפטן קירק לא מאוד לתת לטובה בחיים של המין ההוגן.

כריס פיין של בנות

בצעירותו המוקדמת, כריס פיין לא היה כללקריאות שונה במערכת היחסים. לפי השמועות, הוא שינה את הנערות ללא הרף, באותה מידה של יחס של כבוד כלפי כוכבים הוליוודים, וליופי המשפחות העניות. כל מערכת יחסים הקסימה את כריס יותר מדי, וכמה פעמים בחייו היה מוכן להינשא.

אף על פי כן, כל הרומנים של איש צעירהרגע האחרון נגמר בכישלון. תשוקותיו של השחקן לשעבר טוענות שההפסקות נבעו מהטיבו המורכב של כריס פיין וחוסר הוודאות שלו. למרות זאת, אנשים שמכירים את הסלבריטי קרוב מאוד, לא מאשרים את המידע הזה ורואים כריס תואם מדי.

לפני גיל 29, שמות הבנות אורן, שהיו משתניםבקביעות מעוררת קנאה, התחבאו מהציבור. בינתיים, בשנת 2009, עיתונאים ואוהדים סוף סוף declassified מי הוא השחקן הנבחר. באותו זמן, כריס פיין היה ביחסים רומנטיים עם השחקנית והסופרת האמריקאית אוליביה מאן. עם זאת, היופי מחניק גם לא הצליח למשוך את הצעיר רוחות במשך זמן רב.

קצת מאוחר יותר, הלב של השחקן זכה מודל אודריןפאטרידג '. הנערה הוולגרית והנועזת לא אהבה את סביבתו של כריס, והוא השלים במהרה את הקשר איתה. על השטיח האדום של פסטיבל קאן בשנת 2012, הופיע השחקן יחד עם מודל דומיניק שיא. למרות שבמקרה הזה כולם היו בטוחים שהבחור פגש לבסוף את הבחור היחיד שלו, הצעירים גם לא יכלו ליצור משפחה ונפרדו במהירות.

בשנת 2013, השחקן היה "נתפס" עם החדש לבחור- לשעבר מיס איריס רייקיאוויק Byork Yohanessdottir. קריס Payn וחברתו טיילו בפאריס ולא ביישן להראות את רגשותיהם לאחרים. למרות צמד של צד נראה יחסים מאושרים לחלוטין גם לא נמשך זמן רב. בנובמבר 2014 על הצג אלן דג'נרס, השחקן הצעיר אמר, כי שוב הוא חופשי ופתוח לטענות לבו.

מאז, כולל בשנת 2016, לא הופיע מידע על כריס פיין וחברתו החדשה בעיתונות.

קריס Payn - הומו?

היעדר קשר קבוע ביןגבר בן שלושים וחמש, ללא ספק, דוחף אוהדים ועיתונאים למחשבה על הכיוון הבלתי שגרתי שלו. יתר על כן, השחקן עצמו מעת לעת מחמם את השמועות האלה.

אז, לפני כמה זמן התקשורת הופיעמידע כי כריס פיין ועמיתו על הירי "מסע בין כוכבים" זכריה Quinto להיפגש. רכילות כזאת קיבלה את הזכות להתקיים אחרי שאנשים צעירים עשו את אותם קעקועים.

ראה גם
  • קריס Payn - הומו?
  • צמיחה ופרמטרים נוספים של כריס פיין
  • קריס Payn ו זאקארי Kuinto

עם זאת, אישור רשמי של זהמידע מן הסלבריטאים עצמם ונציגיהם לא התקבלו. יתר על כן, בכל ראיון כריס פיין מדבר על הבנות טוען שהוא רוצה למצוא את היחיד שלו.

כריס פיין ודומיניק פיק על השטיח האדום

כריס פיין ואיריס ביורק יוהנסדוטיר

קריס Payn וקירה Naytli

כריס פיין ואוליביה מאן

לכריס פיין היה רומן קצר עם אודרינה פטרידג'

כריס פיין עם חברתו בטיול

קריס Payn ו זאקארי Kuinto

העיתונות שמועה על הרומן על ידי כריס פיין זאכרי Quinto

אנשים צעירים מתנהגים לעתים באופן פרובוקטיבי