ההורים של אנטון Yelchin יהיה תביעה בגלל מותו אבסורדי של בנו

חקירת מותו של אנטון ילצ'ין, מימעוך את הג'יפ שלו, עדיין לא סיים. עם זאת, הוריו של השחקן, שמת באופן טרגי בשיא החיים, כבר הודיעו על כוונתם לתבוע מספר חברות שאיפשרו את מותם של בנם.

הטרגדיה בקליפורניה

ב- 19 ביוני החנה אנטון ילצ'ין את המכונית בשעראת ביתו, משאיר אותו במעבר נייטרלי. פתאום, הרכב עזב ו מחץ את השחקן הוליווד, לחיצה על גדר המתכת. כשחברים מצאו את גופו המום, הוא מת.

פגום כתוצאה משער התאונה בביתו של אנטון ילצ'ין בלוס אנג'לס

דרישת שביעות רצון

ויקטור ילצ'ין ואירינה קורינה, שהחלימואשר נפל עליהם צער, להגיש תביעות נגד חברות, לדעתם, מעורבים מותו של אנטון. ב "רשימה שחורה" הם: דאגה הרכב פיאט קרייזלר, ZF צפון אמריקה, אשר מייצרת מכוניות, ו AutoNation, אשר מנהלת את יישום הג 'יפ גרנד צ' ירוקי.

ראה גם
  • אנטון ילצ'ין קיבל מכתב על החזרת המכונית לאחר מותו
  • ביוגרפיה שאנטונה Elchina
  • חייו הפרטיים של אנטון ילצ'ין

עורך הדין של בני הזוג ציין כי קרוב 27 בןאנטון ילצ'ין רוצה את הנאשמים הנ"ל לשאת עונש הוגן על "המוות הבלתי לגיטימי של הבן שלהם, הגורם אשר פגמים של המכונית." סכום הפיצוי הנדרש אינו נמסר.

אנטון ילצ'ין עם אביו ויקטור ילצ'ין ואמא אירינה קורינה

הוסף, לאחר מותו של כוכב "מסע בין כוכבים" בדאגה פיאט קרייזלר הגיש תביעה נוספת. הבעלים של ג'יפ גרנד צ'ירוקי בארצות הברית, מאוחד בקבוצה הלכו ביחד לבית המשפט, בטענה כי החברה ידעה על הפגמים של המנוף, לפחות 800 אלף מכוניות נמכרו, אבל לא מגיבים לאיום. כתוצאה מפגם זה היה הגורם לתאונות.

אגב, בינתיים יצרן הרכב מכין מסמכים להחזרתו של רוצח המכונית - ג'יפ גראנד צ'ירוקי.