ג'ניפר לופז כיסוי קונבנציונלי של מגזין People וירי בסדרה

אנרגיה בלתי נשלטת וכישרון רב-שכבתיג'ניפר לופז, בת 47, יכולה רק לקנא. לאחר פרידה עם Capern Smart, שמה אינו יורד מן העמודים הראשונים של העיתונים, ככלל, כל המאמרים מתייחסים לעבודה. אתמול, את הכריכה של גיליון אוקטובר של אנשים מבריק הופיע באינטרנט, כמו גם מדה ממערכת של "גוונים של כחול" סדרה.

לופז בירך את המגזין ביום השנה

מגזין אנשים בחודש אוקטובר השנה חוגגתיום השנה ה -20. בהזדמנות זו, העורכים החליטו להזמין לא רק סלבריטי, אלא כוכב מגה על העטיפה. הבחירה נפלה על השחקנית והזמרת ג'ניפר לופז.

Gloss עדיין לא הלך למכירה, אבל 47 בןהכוכב כבר פורסם על הדף שלו באינסטגרם תמונת מצב של העטיפה שבה ג 'ניפר flaunts בצבע פסים מרוכבים הכולל עגול. לופז כתב את המילים האלה תחתיה:

"אני מברך אנשים בזוהר ביום השנה."

במשך יום זה תמונה יש הקלדת 300 000 אוהב, ואת הזמרת קיבלה משקל של מחמאות.

לופז על העטיפה של אנשים מבריקים

בנוסף לתמונות מדהימות במגזין, ניתן למצוא ראיון שבו ג'ניפר סיפרה על ברית יצירתית עם בעלה לשעבר מארק אנתוני. הנה המילים לופז אמר:

"עשינו את זה איתו!" הוא עזר לי להקליט את האלבום הספרדי החדש Como Ama Una Mujer. אני לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיו. אני בטוח שתאהבו את השירים שאתם שומעים. הם מדהימים ".
ראה גם
  • Dzhennifer לופס ו אלכס Rodriges: פרטים חדשים מחיי הכוכבים ראיון חדש
  • Dzhennifer לופס ללכת על בהמפטונס עם Aleksom Rodrigesom וילדים
  • חופשה צרפתית Dzhennifer לופס ו Aleksa Rodrigesa

ירי בסדרה "גוונים של כחול"

באותה שנה נודע לה שוב לופזמחזירה את הסרט הגדול. נכון הפעם זה לא יהיה הסרט הרגיל עבור אוהדים, אבל סדרת בלשים. ב "גוונים של כחול" ג 'ניפר משחקת את התפקיד הראשי - הבלש הארלי סנטוס, מי לבדו מעלה את בתה. פפראצי הצליח לעשות כמה מסגרות של מה שלופז נראה במהלך הצילומים. כתוצאה מהשינוי על המסך, הצופים יראו אישה בגיל העמידה עם תלתלים על ראשה, איפור טבעי ולבוש בבגדים תלת מימדיים פשוטים. בנוסף, עכשיו אתה יכול לראות כמה סצנות מתוך הסרט שצולמו בניו יורק באזור ברוקלין.

ג 'ניפר בסדרה "גוונים של כחול"

ג 'ניפר לופז על סט

ג 'ניפר לופז משחק בלש

איפור טבעי תלתלים - התמונה של הגיבורה המסך לופז

ריי ליוטה וג 'ניפר לופז

ג 'ניפר לופז ושרה ג' פרי