בנו של קלינט איסטווד

קלינט איסטווד הוא אחד החשובים ביותרהשחקנים האהובים בין מחצית האוכלוסייה של האוכלוסייה, בזכות המראה שלהם, בלתי נשכח. הוא עורר עניין רב יותר בנשים לא רק על המסך, אלא גם בחיים. זה ידוע על קשרים אהבה רבים של השחקן. יש לו ילדים משני האיגודים המקצועיים ומהעניינים מחוץ לנישואין. אחד המפורסמים ביותר הוא הבן הצעיר של קלינט איסטווד - סקוט. הוא ירש את כישרונו של אביו ועשה קריירה קולנועית מוצלחת. הבכור של שחקן פופולרי, קייל איסטווד, הוא גם אדם יצירתי.

קייל איסטווד הוא בנו של הנישואים המשפטיים

הבן הבכור של קלינט איסטווד הוא קייל. בניגוד סקוט, הוא נולד לתוך נישואים משפטיים עם השחקנית מגי ג 'ונסון, אשר קיים כבר יותר מ -30 שנה. קייל נולד ב -19 במאי 1968. כמו סקוט, יש לו אחות בשם אליסון, שאביה הוא גם קלינט איסטווד.

משפחת הכוכבים עוסקת ביצירתיות משותפת. אז, קייל, שהוא מלחין מוכשר, כתב מוסיקה לסרטים רבים שבהם פעל אביו כמנהל וכשחקן - אלה התמונות "גראן טורינו", "unbowed", "מכתבים מאיוו ג'ימה". הוא גם יצר מוסיקה לסרט "דרכים ופנים", בבימויו של אחותו אליסון. קייל ניסה את עצמו כשחקן. לדוגמה, הוא כיכב בתמונה של אביו, "גשרים של מדיסון קאונטי".

קייל איסטווד הוא בנו של הנישואים המשפטיים

קייל איסטווד הוא מלחין מוכשר

קייל איסטווד עוסק ביצירתיות משותפת עם אבא הכוכב שלו

סקוט איסטווד - בנו של קלינט איסטווד

סקוט נולד ב -21 במרץ 1986 בתוצאה של רומן סודי שהתרחש בין אביו המהולל לדיילת ג'ייזלין ריבס. הקשר הזה נלמד בתקופה שבה השחקן המפורסם היה במערכת יחסים עם סונדרה לוק. לסקוט יש אחות קתרין, שאביה הוא גם קלינט.

ילדותו של סקוט היתה בהוואי. הוא היה ילד לא מוכר עד 2002. הדבר בא לידי ביטוי גם בתעודת הלידה, המכילה תיעוד של סירוב הילד. לפיכך, סקוט בתחילה לבש את השם של ריבס, ולאחר מכן שינה את זה. מאוחר יותר, קלינט איסטווד זיהה את בנו ועזרה לו לעשות קריירת משחק עבורו.

הקריירה סקוט בסרט התחיל עם הביצועים של תפקידים שאינם חיוניים. הסרט הראשון שלו היה "דגלים של האבות", שבו הוא כיכב בשנת 2006. ואז הגיע "גאווה" (2007) ו "unconquered (2009).

תפקיד משמעותי עבור סקוט הוקצה בשנת 2010, בסרט "הזנת בשום מקום". לאחר מכן התנהלה עבודה רצינית: השתתפות בציורים "כובשי הגלים", "המסע הארוך ביותר".

ראה גם
  • קלינט איסטווד בצעירותו
  • קלינט איסטווד והתרסקות המטוס
  • נינה דוברב ופול וסלי נפגשים?

בנוסף הקריירה שלו מתנהג, סקוט משתתף יריות פרסום פגישות צילום עבור מגזינים אופנה.

סקוט איסטווד - בנו של קלינט

סקוט איסטווד לא היה מוכר על ידי אביו עד 2002

סקוט איסטווד נולד כתוצאה מהרומן בין אביו לדיילת

סקוט איסטווד לקח חלק יורה תמונות עבור מגזינים אופנה

סקוט איסטווד הראה עצמו לא רק כשחקן, אלא גם כדוגמה

סקוט איסטווד ירש את המראה היפה של אביו ואת הכישרון שלו

סקוט הראשון לבש את שם אמו

סקוט בצדק יכול להיחשב כהמשכו של אביו המוכשר

הסרטים של סקוט איסטווד הוא די נרחב