דוד וויקטוריה בקהאם

האיחוד של דוד ויקטוריה בקהאם נחשב לאחד החזקים והאושרים בקרב זוגות הכוכבים. במהלך השנים, הם הראו יחסים אידיאליים עם אחרים.

ויקטוריה ודוד בקהאם - סיפור אהבה

הרומן של ויקטוריה אדמס ודוד בקהאם התחיל1997. באותו זמן שני בני הזוג כבר היו פופולריים - ויקטוריה שר בהצלחה בקבוצה ספייס בנות, דוד שיחק עבור קבוצת הכדורגל "מנצ'סטר יונייטד". המפגש שלהם התרחש במשחק כדורגל. ויקטוריה לא שאלה את דוד על חתימות, וזה הפתיע אותו מאוד, אבל רשם את מספר הטלפון שלה בכרטיס, אשר, דרך אגב, הוא עדיין שומר. הוא, בתורו, למרות שהוא חלם להכיר את הסולן של להקה פופולרית, יכול רק להציג את עצמו. האהבה פרצה ממבט ראשון והיחסים התפתחו במהירות.

שנה לאחר ההיכרות הכריזו הכוכבים על אירוסיהם, ועד מהרה התחתנו.

סיפור האהבה נמשך עד עצם היום הזה - בשנת 2015 בני הזוג יחגגו את יום השנה ה -16 של החתונה.

חתונה וילדיה של ויקטוריה בקהאם ודוד בקהאם

החתונה החגיגית היתה בחודש יולי1999. חתונתם של דוד וויקטוריה בקהאם התקיימה בסולם מלכותי באחת הטירות של דבלין. נכון לעכשיו, דוד וויקטוריה בקהאם יש 4 ילדים:

  • בזמן החתונה כבר היה להם בן ברוקלין;
  • בתוך 3 שנים היה גם ילד שני - רומיאו ג'יימס;
  • בן קרוז נולד לאחר המשבר שחוותה המשפחה בשנת 2003 - אי ההבנה של בני הזוג נבעה משמועות שערורייתיות על בגידת דוד עם העוזרת רבקה לוז;
  • בשנת 2011, בקהאם ילדה את הבת הרפר שבע - ילדה מקסימה, דומה מאוד לאמה.

כמה ילדים מדוד וויקטוריה בקהאם יהיו, הם עצמם לא יכולים להגיד. הכוכבים אומרים כי בעוד הם לא נגד התינוק החמישי.

תצלומים של ויקטוריה ודוד בקהאם הם לעתים קרובותמופיעים על דפי מגזינים אופנה - הזוג נראה הרמוני מאוד, אוהב להתלבש באותו סגנון ו מתחזה מול המצלמות. לעתים קרובות אתה יכול לראות ויקטוריה ודייוויד בקהאם עם ילדים בתערוכות אופנה - אמא פופולרי לא לעזוב את הקריירה הקול, אבל גם הפך מעצב.

ראה גם
  • הזוג בקהאם הולדת היום הארפר בקהאם
  • למה הזוג בקהאם לנשק את ילדיהם ... על השפתיים?
  • דוד ויקטוריה Bekhem חגג את יום הנישואין ה -18

הזוג היה מספר פעמים במהלך חיי המשפחה שלהםמריבות, אי הבנות, אבל הם מנסים לשים במהירות, לא לנפח את הפיל מתוך הזבוב ולטפל היחסים שלהם. אחד הפיוסים, למשל, הסתיים עם חתונה מחדש, קעקועים עם תאריך חתונה עם הכתובת: "שוב".

דוד וויקטוריה בקהאם 1

דוד וויקטוריה בקהאם 2

דוד וויקטוריה בקהאם 3

דוד וויקטוריה בקהאם 4

דוד וויקטוריה בקהאם 5

דוד וויקטוריה בקהאם

דוד וויקטוריה בקהאם 7

דוד וויקטוריה בקהאם

דוד וויקטוריה בקהאם