ביוגרפיה אן האת'ווי

הביוגרפיה של אן הת'אווי אינה מורכבתסיבובים או שערוריות רם. הבחורה הזאת נוטה יותר למשוך את משחק מוכשר שלה ואת המראה יוצא דופן, לא לחינם שהיא לעומת שחקניות כאלה כמו ג 'וליה רוברטס, אודרי הפבורן וג' ודי גרלנד.

אן הת'אווי בילדותה וקריירת המשחק שלה

הילדה נולדה ב -12 בנובמבר 1982 בניו יורק באזור ברוקלין. הוריה של אן הת'אווי היו קשורים לסביבת המשחק, אמה הייתה שחקנית, ואביה היה עורך דין.

הבכורה של אן הת'אווי על המסך התקיימה ב -1999"תהיה עצמך" בסדרה. לאחר מכן, היא כיכבה בכמה שנים סרטים שונים בסטודיו "דיסני". חלק הראשונים של "יומני הנסיכה" ואן הביאו את ההצלחה הגדולה הראשונה של צוות השחקנים, כמו גם הפופולריות הראשונה בקרב צופים. בשנת 2004 הגיע המשך "יומני הנסיכה:. אירוסין מלכותיים" כמעט כל עבודות שחקני Enn Heteuey היו מוצלחות, ועל כן מוערך על ידי מבקרים. היא שיחקה בסרטים כגון "Dzheyn Ostin," "הר ברוקבק", "רייצ'ל מתחתנת", "השטן לובשת פראדה של" מבריקה ביצע את התפקיד של אישה חתול בסרט "עלייתו של האביר האפל".

אבל ההצלחה הגדולה ביותר לה הביאה תפקיד במחזמר"Les Miserables" על הרומן של אותו שם מאת ויקטור הוגו. אן ביצעה את התפקיד של Fantina בו וזכתה על "גלובוס הזהב" שלה, "אוסקר" עבור שחקנית המשנה הטובה ביותר, פרס BFTA, ואת אגודת השחקנים מסך של ארה"ב.

החיים הפרטיים של אן הת'אוויי

אן הת'אווי במשך 5 שנים כבר בקשר עםאיש העסקים האיטלקי רפאלו פוליירי. עם זאת, הוא נעצר על הונאה וגניבת כסף. גם אן היתה מעורבת בשערורייה הזאת, אבל במקרה זה היתה רק עדה, וההודעה לא הוצגה בפניה.

ראה גם
  • אמילי Ratazhkovski עם פוני לעומת אודרי Hepbern
  • ג'וליה רוברטס נתפסה ללא מכנסיים
  • ג 'וליה רוברטס נתן ייעוץ על החינוך של זוג תאומים Cluny על המופע אלן DeGeneres

לאחר מכן החלה אן רומן עם המעצבאדולף שולמן. בשנת 2012 בני הזוג התחתנו. החיים הפרטיים של אן הת'אווי מאיימים על היעדר זוג ילדים. לאחרונה היו דיווחים כי השחקנית היתה נואשת להיכנס בהריון באופן טבעי, והיא ובעלה כבר מחפשים אפשרויות לאימוץ של ילד.

אן הת'אווי נולדה ב -12 בנובמבר 1982

אן האת'ווי מושווית לעתים קרובות לאודרי הפבורן

אן האת'ווי באחד מסרטי הבכורה שלה איך להיות נסיכה

אן הת 'אווי יש הרבה פרסים הקולנוע

תפקידו של Fantini בסרט The Les Miserables הביא את השחקנית אוסקר

אן הת'אווי כחתולה נשית

השחקנית אן הת'אוויי

אן הת'אווי עם בעלה

אן הת'אוויי