ביוגרפיה של וויל סמית '

יום הולדתו של ויל סמית 'נופל על 25ספטמבר. זה היה ביום זה כי השחקן האמריקאי נולד בשנת 1968. הילד גדל במשפחה פשוטה. אמו של סמית היתה מורה באחד מבתי הספר המקומיים, ואביה מהנדס. הוריו של וויל נפרדו כשהשחקן העתידי היה רק ​​בן שלוש-עשרה. זה היה באותו גיל שהוא היה צריך לגדול להסתמך בכבדות על עצמו.

כמובן, את הביוגרפיה של השחקן וויל סמית 'הוא רווי פנימהבעיקר את העובדות של עבודתו הכוכבית. אבל זה גם שווה לשים לב לחייו האישיים. בגיל 24, השחקן נשוי שירי זמפינו מקסים. אבל נישואיו התקיימו בקושי שלוש שנים, ולאחר מכן פנו הצעירים לגירושין. בתקופתו במשפחה נולד סמית נער על שמו של אביו וילארד כריסטופר סמית השלישי. כעבור זמן קצר קראו לו הוריו לטריי. לאחר הגירושין נשאר הילד עם אמו.

בפעם השנייה, וויל סמית התחתן כעבור שנתייםידיד ילדותו, ג'ייד פינקט. בנישואין אלה, השחקן יש שני ילדים - בנו של Jayden ובתו של Willow. עם אשתו השנייה, השחקן עדיין חי, אם כי היו שמועות רעות סביב הצמד, כי יש השפעה חזקה על היחסים בין ג 'אד וויל. משפחתו של ויל סמית הופיעה יותר מפעם אחת בביוגרפיה שלו בתחום העבודה. הבן הצעיר ובתו של השחקן אף פעלו איתו בסרט, ואשתו תמיד מלווה אותו בכל הטקסים והראשונים.

הקריירה של ויל סמית '

התהילה שלו וויל סמית 'לא זכה לסרטים. לראשונה נשמע שמו כמעט על כל העולם, כשסמית הופיע בהצלחת ההיפ-הופ בשנות ה -80. אז השחקן זכה לראשונה בפרס הגראמי כאמן הראפ הטוב ביותר. מאוחר יותר, ויל שיחק תפקיד מרכזי בסדרה סנסציונית "הנסיך של בוורלי הילס", שאחריו האישיות שלו הפך מפורסם בכל פינה בעולם.

ראה גם
  • פסטיבל קאן 2017 - שטיח אדום, בטכס הפתיחה, הכוכב ואת תלבושות פסטיבל קולנוע
  • ג 'אדן סמית הביא את הראסטות שלו לחתוך את גאלה 2017 Met
  • פרידה, ראסטות! ויל סמית חתך את שערו של בנו ג'יידין

במהלך הקריירה שלו, וויל סמית היה פעמיים מועמד לאוסקר, ארבע פעמים על פרס גלובוס הזהב. כיום, על פי מגזין פורבס, השחקן הוא הגבוה ביותר ששולם בעולם.

וויל סמית 'ואשתו השנייה ג'דה פינקט

וויל סמית 'באוסקר 2014 פרסים

וויל סמית 'עם אשתו הראשונה שירי זמפינו ובנו טריי