ביוגרפיה של וין דיזל

שחקן עם מבנה אתלטי של וין דיזלשהוסרו לרוב בסרטי פעולה ובקופות, אשר, למעשה, הוא מכיר אותנו. ועל תפקיד הפולחן של דומיניק טורו, הוא זכה בפרס MTV, להבטיח פאר לכל החיים.

דרך יצירתית

וין דיזל גדל במשפחה ענייה. הצורך הכספי היה רדוף כמעט על ידי אותם משנה לשנה, ואת המצב היה להחמיר לאחר האם נשוי המורה של המשחק ובמקביל ראש התיאטרון המקומי. יחד עם האב החורג ארווין, לוין היתה אחות למחצה ואח. אבל למרות חוסר הכסף, אביו החורג מילא תפקיד מכריע בחייו של שחקן מפורסם, כי הוא הקנה אהבת תיאטרון וקולנוע עבור כישרון צעיר. שמועה היא שהשחקן המפורסם וין דיזל, שהביוגרפיה שלו מסתירה הרבה סדינים לבנים בגלל סודיותו, אפילו בגיל שלוש, בהופעה בקרקס, היה להוט להופיע על הבמה. אבל ההצלחה הראשונה חיכתה לו קצת מאוחר יותר. בגיל שבע, לגמרי במקרה, עושה בריונות עם חברים, הוא עשה את דרכו אל התיאטרון, שם הוא רק רצה להשתחרר. האשה שבאותה עת עמדה בהצגה, הבחינה בקבוצת הנער, אבל במקום להסיע אותם משם, היא הושיטה להם את התסריט, וביקשה ממנו לקרוא אותו בתפקידים. וינסנט היה הטוב ביותר. אז הוא עשה את הופעת הבכורה שלו בהפקה קטנה, לאחר שקיבל על הביצועים של 20 דולר. מאז אותו רגע, חלומות על קריירה של שחקן לא עזבו אותו לרגע.

עד גיל 17 הופיע על הבמה,משכלל את כישורי המשחק שלו. אבל זה לא הביא הרבה כסף, והבחור הרזה, שהתנדנד בכבדות בחדר הכושר, היה אז מאבטח מאיים של "שומר סדר" במועדון לילה. וין דיזל גילח את ראשו והחל ליהנות מהצלחה עם הנקבה. במקביל, הבחור הלך לקולג 'ולא הפסיק לחלום על הקריירה של שחקן. בשנת 1987, וין עזב את לימודיו והלך לפגישה לחלום, לכוכב לוס אנג'לס. כמובן, איש לא ציפה לו במיוחד, והכישרון הוערך כעוד בינוניות, שבעיר הזאת די בראשו. הוא התיישב בחנות הטלוויזיה. להרוויח כסף טוב, וין דיזל החליט לחזור לניו יורק. שם, על פי עצת הוריו, הוא עשה את הסרט הראשון שלו עם תקציב של $ 3,000 - עשרים דקות קצר "Mnogoglyok" איתו בתפקיד הכותרת. בהמשך הסרט יוצגו בפסטיבל קנסק. בזכות זה, השחקן היה מסוגל לחזור לוס אנג 'לס לעשות ניסיון נוסף להצליח. הוא המשיך לעבוד בחנות הטלוויזיה והציל כסף כדי לצלם רעיון אחר, תמונה של "הנווד". ואף על פי שהעבודה הוכתרה בהצלחה, לא ניתן היה להרוויח תמלוגים גדולים. וין דיזל חזר שוב לניו יורק.

הודות להצלחותיו של הבמאי הוא יצר קשרסוכני סטיבן שפילברג. לאחר שיחה אישית הוא הזמין את דיזל למלא תפקיד בסרט "להציל את רייאן פרטי". דיזל היה כל כך נסחף על ידי מה שקורה שהוא הלך במהלך הצילומים וצולם כל מה שקורה על מצלמת וידאו חובבים שלו. כמו כן היו ציורים מפורסמים רבים, אבל ההצלחה האמיתית הגיעה בשנת 2001. דומיניק טורטו בסרט "מהיר וזועם" זכה ללבם של מיליוני נשים ברחבי העולם, עורר הערצה וקנאה של גברים. הבא היה הסרט "שלוש X", את הקומדיה "Bald Nanny" ואחרים. דיזל הפך מפורסם ברחבי העולם.

חיים אישיים

חיים אישיים, אשר Vin דיזל בזהירותמסתור, לא מרתק במיוחד. הוא נפגש עם עמיתו בסרט "מהיר ועצבני" מישל רודריגז, אבל היחסים אחרי כמה חודשים הופרעו על היוזמה שלה. הבא - רומן עם פבלו Harbkova, מודל מצ'כיה, שבה הם נפרדו בגלל קנאה. בשנת 2008, וין דיזל גילו מה היא משפחה. המודל של Paloma Jimenez, עיר הולדתו של מקסיקו, ילדה את בתו הבכורה, בשם Hania Riley.

ראה גם
  • שרליז ת'רון הופיעה בבכורה של "מהיר ועצבני 8" בזרועותיו של וין דיזל
  • החיים הפרטיים
  • וין דיזל ודוויין ג'ונסון התווכחו, סיימו את עבודתם ב "Forsage 8"

כמה ילדים יש היום דיזל? שלוש! בשנת 2010 נולד ילד במשפחה, ובשנת 2015 - נערה נוספת. השחקן בן הארבעים ושמונה, בן השנתיים, אינו ממהר להתחתן עם חברתו. עם זאת, מה ההבדל? העיקר הוא כי וין דיזל, אשתו והילדים שמחים.

וין דיזל מחייך

השחקן וין דיזל

חיוך של יין דיזל

וין דיזל בסרט חור שחור

ירו מהסרט Bald Nanny עם וין דיזל

וין דיזל עם אישה אזרחית

וין דיזל עם בתו

וין דיזל עם בנו

משפחת וין דיזל