החיים הפרטיים של אודרי טאוטו

האוהדים תמיד מצפים לפרטיםעל חייה הפרטיים, בעלה וילדיה, השחקנית הצרפתייה המוכשרת אודרי טאוטו, אבל הסלבריטאים פשוט לא מוכנים לחלוק את זה עם אחרים. אודרי מאמינה שאין צורך להפיץ דברים כאלה.

השחקנית עצמה מעירה: "אני כל כך מפחד להגיד יותר מדי שאני לא מדבר על זה בכלל! אני לקוח רע מאוד עבור מגזינים של נשים. כאשר אנו קוראים ראיונות עם שחקניות, אני חושב שאנחנו לא מעוניינים מאוד איך היא תדבר על תפקידה שיחק. אנו מצפים למצוא את הסודות הסודיים ביותר של חייה, על משפחתה, על בעלה, על ילדיה ... אני מודה שכקורא אני מתעניין גם בזה. אבל במקרה שלי אין מה לדבר הרבה זמן ".

האם אודרי טות בהריון?

בטן מעוגלת ופנים עייפות מעט - זה הספיק להולדת שמועות על הריון סביר של השחקנית.

לאחרונה, הרשת יש מידע על המפרקארוחת הערב של אודרי עם בן זוגה. מלשינים מיהרו להבחין בבטנה העגולה של האישה. אחד העדים אף אמר כי במהלך הטוסט, השחקנית שינתה את כוס היין שלה לכוס מים.

כמובן, השחקנית עצמה עדיין שותקת, והסוכנים שלה השיבו שהחיים האישיים של אודרי טאוטו אינם נכונים. פשוט היינו צריכים לחכות רק כמה חודשים כדי להבין אם זה נכון או לא.

אודרי טוטו מאורסת למאהבה הסודי?

האם היופי של אודרי עדיין נפגשהאהבה שלך? הצהובונים הצרפתיים והבריטים פשוט איבדו את דרכם כדי להשיג לפחות קצת מידע על הסלבריטי הנבחר. ב -2013, בראיון למגזין הפסיכולוגיה, שאותו לא הסכימה כמעט 10 שנים, אמר הכוכב: "אני חושב שעכשיו אני בדרך לאיזו איזושהי איזושהי בחיי". וזה מסוקרן מאוד כולם אפילו יותר. בחודש יוני 2014, השחקנית נסעה ללונדון להציג את הסרט "ימי הקצף" של מישל גונדרי, שבו השחקנית כיכבה. כשערכה ראיון לאחד מבתי ההוצאה, הבחינה העיתונאית בטבעת על אצבעה, ובלי היסוס שאלה אם זה אירוסין. אודרי השיבה: "אני לא יודעת! האם זה מספיק? .. "

ראה גם
  • שתי בחורות תחת קורת גג אחת: סטלה מקסוול עברו קריסטן סטיוארט
  • בעלה של האחות קרדשיאן עזב את התרדמת
  • הילארי דאף ובעלה לשעבר ביצעו מסיבה לכבוד בנו לוק

נזכיר את זה במשך כל שנות הקריירה של השחקניתידוע רק על הקשר בין אודרי טאוטו לבין מתיו שדיד. הקשר ביניהם נמשך בין השנים 2006-2008. הם לא סיימו נישואים, כי השחקנית לא מאמינה במוסד הנישואים, כמו רוב הנשים הצרפתיות.

מבט מרתק של אודרי טאוטו

אודרי טאוטו בחיים

אופנתי אודרי Tothou

אודרי טאוטו כמו קוקו שאנל

אודרי טאוטו על הסט של הסרט Pena ימים

אודרי טוטו כיכבה חסרת אונים

אודרי טאוטו בפתיחת פסטיבל הסרטים בברלין

אודרי טאוטו וטום הנקס

אודרי טאוטו ומתיה שדיד