טיל לינדמן ביוגרפיה

ללא שם: מאווררים של מוסיקה כבד באמת בטוחהם מכירים את עבודתה של הלהקה הגרמנית רמשטיין. זה טיל לינדמן שהוא המבצעת והיוצר של רוב השירים של להקת הרוק. עם זאת, לא כל מעריצי היצירתיות של טיל ידעו שדרכו לתהילה, לילדות ולנוער לא היתה בשום פנים ואופן ללא ענן.

עד שלינדמן כילד

מוסיקאי מוכשר מגרמניה טיל לינדמןמרוצה מההורים עם לידתו ב -4 בינואר 1963. הוא נולד במשפחה יצירתית. אמו היתה עיתונאית, שלכאורה היתה בעלת כישרונה של האמן, ואביה, ורנר לינדמן, הפך לסופר ומשורר גרמניים להפליא. ידוע שכתב יותר מ -40 ספרי אמנות.

עד שלינדמן ומשפחתו היו יפיםיחסים מורכבים. בין טיל לבין האב המוכשר היו תמיד הזדמנויות רבות לוויכוחים. במיוחד בעיה זו הסלים בגיל ההתבגרות. מכל מקום, הסולן של הלהקה רמשטיין הצליח להבין במידה מסוימת את חלום אביו, שרצה לראות את בנו כסופר ומשורר, כמוהו. טיל לינדמן, שאת המוסיקה שלו ואת המילים כבשו את העולם כולו, גם שיחרר כמה אוספים עם שירים.

עד לינדמן וחייו הפרטיים

מידע על הקשר שלך עם נשיםמוסיקאי רוק מוכשר בזהירות מסתיר. זו הסיבה המעריצים מעוניינים בנושא זה במשך זמן רב. אשתו הראשונה היתה אישה בשם Marika, כאשר טיל היה לא יותר מ 20 שנה. התוצאה של מערכת יחסים זו היתה בת בשם נל. זמן קצר לאחר מכן, היחסים בין בני הזוג היו מתוחים במקצת בשל אופיו הקשה של המבצע, והם החליטו להתגרש. אשתו הבאה של הסולנית והמשוררת היתה אוניה קסלינג, אך גם מערכת היחסים הזאת לא הצליחה.

ראה גם
  • עד לינדמן בצעירותו
  • Dzheyms Middlton הוא לא מוכן להקים משפחה
  • החיים הפרטיים של טראוויס פימל

גירושים שערורייתיים מאונייה עשו את דרכםבדרך אחרת להסתכל על הצד הציבורי של חייו. זה היה אז טיל לינדמן הבין כי הביוגרפיה שלו מלא רגעים צבעוניים, וכדי להשלים את כותרות העיתונות הצהובה עם חדשות רעות על חייו האישיים כבר לא שווה את זה. עם זאת, בשנת 2011 נודע כי טיל לינדמן וסופיה Tomalla, שחקנית גרמנית ידועה, החלה להיפגש. הפרש הגילים, שהוא כמעט בן 27, לא מנע מברית כזאת להמשיך עד שנת 2015.

טיל לינדמן

טיל לינדמן בצורה מסוגננת

עד לינדמן בשיער לבן

טיל לינדמן עם משקפיים

טיל לינדמן שר

עד לינדמן בקונצרט

החברה של טילה לינדמן סופיה טומלה

עד לינדמן וסופיה טומאלה

טיל לינדמן עם בתה