ויקטוריה Bekhem מוכר המכונית הבלעדית שלו

זמרת מפורסמת ומעצב ויקטוריה בקהאםהפך את פניו של טווח רובר Evoque בשנת 2012. אז מגמה Trendetter יש מכונית בלעדית של המותג הזה. בעולם של מכוניות כאלה יש רק 200 חתיכות, שלא לדבר על העובדה ויקטוריה הציג לתוך עיצוב הפנים החזון שלה של נוחות וסגנון.

המכונית נמכרת על ידי האב

לא כל כך מזמן באתר AutoTrader הופיעהודעה על מכירת מכונית יוקרתית ויקטוריה בקהאם. היא נסעה על זה במשך כשלוש שנים והחליטה עכשיו שהגיע הזמן להיפרד מהמכונית. המכונית נמכרת על ידי אביה: הוא מתקשר עם מי שמחפש קונה, ואם יש צורך בכך, הוא מוכיח זאת. המחיר שרציתי לקבל עבור רכס רובר היה 60,000 פאונד מיד, אבל רק לאחרונה הוא ירד ל 55,000.

מנהל מכירות הצופים ניק הורווד, מיהתחייבות לפקח על העסקה בעתיד, בראיון שלו אמר את הדברים הבאים: "זה היה רכב אחד הבעלים - ויקטוריה בקהאם. היא נסעה על זה במשך כשלוש שנים, אבל בפעם האחרונה המכונית מיותרת. זה דגם בלעדי עם עיצוב שנעשה על פי רישומי הזמרת המפורסמת ".

ראה גם
  • הזוג בקהאם הולדת היום הארפר בקהאם
  • למה הזוג בקהאם לנשק את ילדיהם ... על השפתיים?
  • דוד ויקטוריה Bekhem חגג את יום הנישואין ה -18

בראיון, ויקטוריה בקהאם אישר את המכירה

לאחר העיתונות נעשה מודע המכירהרינג רובר, הזמרת נתנה ראיון קצר והסבירה את מעשיה. "אני מוכר את המכונית הזאת, כי חשבתי שדוד יסיע אותו, אבל, לצערי, זה לא קורה. זה באמת בלעדי בשבילי זה המכונית גאה מאוד. זו המכונית הראשונה שלי, שבה הפנים וכמה אלמנטים של הגוף נעשו לחלוטין על פי הרישומים שלי. זה טווח רובר משקף את האישיות שלי ואני מקווה שהוא בקרוב למצוא בעל חדש ", אמרה בסוף.

ויקטוריה בקהאם

המכונית של ויקטוריה

מכירה

יש רק 200 מכוניות כאלה

פנים המכונית

העיצוב פותח באופן אישי על ידי הזמרת

עכשיו אף אחד לא משתמש במכונית

המכונית הזאת היא הגאווה של ויקטוריה

ויקטוריה בקהאם