ויקטוריה בקהאם שיתפה תמונות עם חגים משפחתיים ביוון

עכשיו כל משפחת בחכם נהניתמנוחה ביוון. זה היה ידוע לאחר ויקטוריה הניח על הדף שלה בתצלום אינסטגרם, שבו המעצב היה מתואר על מכסה של סנט לורן ומשקפי שמש במסגרת של זהב 18 קראט מאוסף חדש שלו.

שאר היה הצלחה ב 100%

לאחרונה, בקהאם קשה למצוא בבית: היא פותחת בוטיקים של הסימן המסחרי שלה, יוצרת אוספים באטלייה שלה ומציעה אירועים חברתיים. עם זאת, אם לארבעה ילדים לא שוכחת את המשפחה. כדי לתמוך בעובדה שבמערכת היחסים שלהם עם דוד יש להם אהבה, ובמשפחה - הרמוניה, הזוג הכוכב עם הילדים הלך לנוח ביוון.

כל יום דף של ויקטוריה באינסטגרםמתחדשת עם תמונות חדשות יותר ויותר. מעריצי הזוג הכוכבים יוכלו לראות את היין החביב על בקהאם, דוד, ילדים, וכמובן, ויקטוריה עצמה. בתצלומים, הגברת בקהאם מופיעה בתנוחות שונות, וככלל, כולם מופשטים מדי ו"בלט ", כפי שמציבים האוהדים באינטרנט. הרבה יותר מתעניין בתמונה שהפפראצי עשה. על זה, מעצב האופנה מנסה לצלם את דוד עם בנו. הכל לא היה דבר, אם הרזון הלא טבעי של ויקטוריה לא מיהר לתוך עיניה. אם לשפוט על פי העובדה, מה הרגליים הדקות שלה, מעריצים הניחו כי המשקל של הכוכב נע בתוך 40 ק"ג. היא עצמה לא הגיבה לחוויות של האוהדים, אבל היא כתבה את המילים הבאות:

"כל שבת טובה! שאר היה הצלחה ב 100% "

במשפחת בקהאם יש עוד אדםפעיל משתמש Instagram שלה. ברוקלין, בנה הבכור של ויקטוריה ודייוויד, הציג תמונת מצב באינטרנט עם אחותו הארפר והאח רומיאו, היושב על שפת הבריכה. התמונות האלה יש כל כך מופתע האוהדים שלה, כי עבור תמונות יום יש הקלדת כמות עצומה של אוהב.

ראה גם
  • הזוג בקהאם הולדת היום הארפר בקהאם
  • למה הזוג בקהאם לנשק את ילדיהם ... על השפתיים?
  • דוד ויקטוריה Bekhem חגג את יום הנישואין ה -18

ויקטוריה ודוד בקהאם הם משפחה אפופת מסתורין

נראה כי עכשיו משפחת בקהאם תופסת אחדמקומות מובילים במספר שמועות ורכילות סביב עמם. וזה לא מפתיע, כי במשפחה שלהם יש הרבה דברים מעניינים, אבל כולם נשארים ללא תגובה. לאחרונה, באינטרנט, התפשטו שמועות כי ויקטוריה ודוד קרובים לגירושים. עם זאת, לאחרונה כל העובדות להראות את ההפך: נוגע ברכות על ימי הולדת, שמועות על ההריון החמישי של הזמר לשעבר, ולבסוף, חופשה משפחתית זו.

ויקטוריה נהנית מחופשה ביוון

יין מועדף של הזוג בקהאם

ויקטוריה מראה דמות רזה

שאר היה הצלחה ב 100%

תמונה שצולמה על ידי פפראצי המעניינת רבים

ברוקלין בקהאם בחופשה עם הוריו ביוון

דוד בקהאם עם בנו

רומיאו בקהאם יושב על שפת הבריכה

הארפר בקהאם