סיבת מותו של אנטון ילצ'ין

הטרגדיה שאירעה עם אנטון ילצ'ין,שמת מתחת לגלגלי מכוניתו, ממש ליד שער ביתו, נראה לא מציאותי ומעלה שאלות רבות, והתשובה עליהן עדיין צריכה להיחקר. לפני שעה, תוצאות בדיקה רפואית משפטית נודע, על פי המסקנה של מומחים, שחקן בן 27 מת מחנק עם חפץ קהה.

ממצא נורא

עמיתים מצאו גוף חסר חיים של שחקן ממוצא רוסי שלא הגיע לחזרה חשובה, דחוקה בין גדר, עמוד לבנים ומכונית בפרבר של לוס אנג'לס.

מהלך האירועים

ברור, Yelchin נכנס למכונית, על פי לא ידועסיבות, עוזב את השער, עזב את הג 'יפ גרנד צ' ירוקי. כשעמד מאחור, המכונית נסעה מן הגבעה, והצעיר היה במלכודת קטלנית, לאחר שנפטר מן הפציעות.

ראה גם
  • אנטון ילצ'ין קיבל מכתב על החזרת המכונית לאחר מותו
  • ההורים של אנטון Yelchin יהיה תביעה בגלל מותו אבסורדי של בנו
  • ביוגרפיה שאנטונה Elchina

גרסאות והנחות

עכשיו מותו של אנטון הוא מוסמךתאונה, אבל אכיפת החוק יש כמה גרסאות של מה שקרה. ממהר, הוא יכול לשכוח לשים את המכונית על בלם היד ואת שני טון hulk במהירות ניטרלית או במהירות הראשונה, התגלגל בחזרה.

כפי שניתן היה לגלות, הג'יפ של השחקן היה אחד מאלהמכוניות, אשר יצרנית הרכב פיאט קרייזלר התכוון לסגת בגלל פגם רציני. יש חשדות כי תקלה של תיבת הילוכים בסדרה זו כבר גרמה לתאונות רבות. מן הסתם, המנוף האלקטרוני, הנע הילוכים, ניתר לאחור כשהנהג הזיז אותו. זה מאוד קשה לאדם לשים לב לכך.

תוצאות החקירה יהיו ידועות בתוך חודשיים. פיאט קרייזלר תנהל חקירה משלו במקביל.

 אנטון ילצ'ין מת מפגיעת זריקה מתוך חפץ בוטה, ג'יפ גרנד צ'ירוקי

חבר של שחקן הלך אליו מודאג שהוא לא בא לחזרה בערב

 בית סלבריטי בעמק סן פרננדו בפרברים של לוס אנג'לס

המכונית דחפה את הצעיר אל שערי המתכת האלה

עיצוב לא נוח של ידית המשמרת בג'יפ המכונית

ילצ'ין עם הוריו