חייו האישיים של טראוויס פימל

שחקן אוסטרלי צעיר ומושךטראוויס פימל, שבעבר הוכיח שהוא מודל מוצלח, כולל מעריצים רבים ברחבי העולם. בנות ונשים שאהבו זה מכבר את היפה, תמהות מדוע עדיין לא נפרד מהרווקות ולא מצא את זו שתשמח אותו.

היעדר טבעת אירוסין על האצבעותצעיר נאה כמעט תמיד הופך להיות גורם רכילות ספקולציות. מצב דומה נצפה כאן - בעיתונות חוזרות שמועות שטרוויס פימל הוא כחול, והעדר חייו האישיים רק מאשש את החשדות הללו.

עם זאת, השחקן המפורסם הרשמי שלוהנציגים אינם מאשרים רכילות אלה ומדווחים על הנטייה המינית המסורתית של אדם צעיר. בואו ננסה להבין מה בדיוק קורה בחייו האישיים של השחקן טראוויס פימל, ואם יש לו משפחה וילדים.

חייו הפרטיים של השחקן טראביס פימל

למרות שטרוויס פימל יגיע בקרוב ל -37שנים, הוא מעולם לא היה נשוי רשמית וכל הזמן הפנוי שלו מעדיף לבלות בחווה ענקית הממוקם באוסטרליה ליד מלבורן. שם הוא בילה את כל ילדותו, ואחיו של אחיו עדיין נשארים נאמנים לארץ מולדתם.

יתר על כן, אין מידע אמין על איך,כי גבר צעיר מחובר לפחות רומנטיקה חולפת עם בחורה, בעיתונות אינו זמין. אולי טרוויס פימל כל כך חשאי שהוא לא מרשה לאף אחד מבחוץ להתערב בחייו האישיים, ואולי מעולם לא היה לו יחסים עם המין השני.

אין מידע על ילדי השחקן. לדברי עיתונאים ואוהדים, הוא לגמרי לבד בעתיד הקרוב אפילו לא מתכנן לרכוש משפחה.

כמובן, מצב כזה לא יכול להישאר בליתשומת לב של אחרים. אנשים רבים שאפילו התעניינו מרחוק ביצירתיות ובחיים הפרטיים של טראוויס פימל, חשבו על האוריינטציה שלו והציעו כי הצעיר הוא הומו.

אף על פי שהשחקן והנציגים הרשמיים שלו אינםנחשב הכרחי כדי לאשר או להכחיש את המידע הזה, למעשה, להוציא את המשיכה של טראביס לנציגי הזכר לא יכול. למען הצדק, ראוי לציין שבמצבים חריפים לא ראה את השחקן המפורסם, ואף אחד מהעיתונאים מעולם לא קרא את השם האפשרי של "חציו".

כל ההנחות וההנחות לגביהומו טראוויס Fimmel, בנוי אך ורק על העובדה שהאיש בן 36 אין חייו הפרטיים כמו גם השתתפותו בקמפיינים של תחתונים כמודל.

כמה תמונות מדגם העבר של הצעיריםהאיש נראה די עסיסי פרובוקטיבי, אבל אין סיבה לשקול אותם אפילו אישור עקיף של נטייה מינית גברית. בנוסף, במשך תקופה ארוכה טראוויס Fimmel מופיע לפני הקהל, כמו בסרטים ועל תמונות, במסווה גברית בלעדית.

ראה גם
  • צמיחה ופרמטרים נוספים של טראביס פימל
  • טראביס פימל ואשתו
  • לינדה אוונס נעצרה על נהיגה במצב של שכרות

כנראה, שמועות סביב האדםסלבריטאים יחדל רק כאשר הוא מכריז רשמית על החתונה שלו ואת לידתו של הילד הראשון שלו. האוהדים של טראביס פימל יכולים רק לחכות לאותה בחורה לפגוש בדרכו!

טרוויס פימל היה בעבר דוגמא מוצלחת

צעיר לקח חלק בפרסום תחתונים

צילום מעברו של השחקן

טראוויס פימל בעבר - הפנים של המותג CK

עם חברתה שרון אוסבורן

היום טראוויס פימל נראה גברי

טרוויס פימל מושך אליו מעריצים רבים ברחבי העולם

טראוויס פימל ואשתו אוזי אוסבורן שרון

לטרוויס פימל אין מזל בחייו האישיים