אנטון ילצ'ין - חיים אישיים /

בנוסף ליחסים עם כריסטינה ריצ'י, עיתונאיםהרומנים מיוחסים לשחקן אימוג 'ן פוטס ומיקוי בורם. היו אפילו שמועות כי אנטון Yelchin, לכאורה פוגש עם שערורייתי מאוד, אבל מאוד מוכשר שחקנית, זמרת ומעצבת אופנה לינדזי לוהן. עם זאת, לינדזי עצמה מפריך באופן מוחלט את המידע הזה. היא טוענת כי אנטון היה חבר טוב לה, והיא מאוד עצוב עליו.

אנטון ויקטורוביץ 'ילצ'ין - חיים אישיים שמקורם ברוסיה

אנטון ילצ'ין נולד בסנט פטרבורג (באותו זמןזמן - לנינגרד) בשנת 1989 במשפחה של מחליקים דמות מקצועית. כשהילד היה בן שישה חודשים בלבד, הוריו החליטו לנסוע לארה"ב, שם גדל אנטון והתרחש כשחקן.

ההורים חלמו על קריירה כמחליק לבנם, אבלגלגיליות לא היו הצד החזק שלו, ואם ליתר דיוק - הוא שנא אותם מאז ארבע שנים. ניסיתי בעקבותיו של סבו, אבל כדורגל הוא לא אהב. כשהחליט עבור החברה עם חבר כדי ללכת לבית ספר למשחק, קרובי משפחה לא התנגדו. הם החליטו שזה יכול לעזור להם להשתחרר ילד ביישן. כנראה, אם לא הבנה ותמיכה של הורים, אנטון, לא הייתי יודע שחקן כזה מוכשר, שיש לו 11 שנה של התעסקות עם גוש של קולנוע Entoni Hopkinsom ב "לבבות באטלנטיס" מאת סטיבן קינג (עבור התפקיד של נער הוענק פרסי האמן הצעיר לתפקיד הטוב ביותר בסרט).

אנטון ילצ'ין החל להופיע בפרקים מ 9שנים, ומנהלים רבים העריצו את כישרונו של הנער. כולם היו מופתעים איך אתה יכול לשחק כל כך נשמה בגיל צעיר כל כך. אנטון אפילו היה אומץ לשלוח את הערכים שלו על הליהוק של "הארי פוטר" - בידיעה כי, קרוב לוודאי, לא יעבוד, הוא עדיין לא פחד לעשות את זה.

השחקן הפופולרי ביותר נמצא בסרטים "מסע בין כוכבים" (או "מסע בין כוכבים", כפי שאוהדיו קוראים לזה), "שליחות קטלנית: ומושיע יבוא" ו"אלפא דוג ".

כמה עיתונאים ציינו כי לפעמים אנטוןעונה בחריפות על שאלות, ללא טקס מיוחד. השחקן אומר שהוא תמיד היה קצת מוזר. עם זאת, Yelchin לא היה שמו של אדם שערורייתי או לבבות קטלני. הוא היה מסור לחלוטין למקצוע, ובזמנו הפנוי ניגן והלחין מוסיקה בגיטרה, קרא פילוסופיה וקלאסיקה רוסית.

כמה מילים על חייו האישיים של השחקן אנטון ילצ'ין

בראיונות שלו, השחקן לא אהב להיות גלוי,במיוחד רכילות על בנותיהם, והעדיפו לדבר על יצירתיות, על מולדת רחוקה, על פילוסופיה. רק פעם אחת, אנטון Yelchin הודה כי הוא נפגש עם השחקנית כריסטינה Ricci מ 2012. נכון, היחסים הגיעו לקצם כאשר הנערה נסעה לבוסטון ללמוד באוניברסיטה. בהתייחסו על ההפרדה, אנטון מודה כי אין לו אשליות רבות על זה - הוא לא מוכן לאהוב מרחוק, ואפילו עם עבודה כזו זה קשה למדי.

ראה גם
  • אנתוני הופקינס תיאר כיצד הוא עובד בסדרה "עולם המערב הפרוע"
  • הכלב הבודד ביותר בעולם ו -6 שחקנים מפורסמים יותר של בעלי-חיים
  • אנטון ילצ'ין קיבל מכתב על החזרת המכונית לאחר מותו

בחייו האישיים של אנטון ילצ'ין,לא היה אף אחד. הוא גר לבדו בביתו בלוס אנג'לס והקדיש את כל זמנו לקרובים ולעבוד. כדי להינשא ולהוליד ילדים, לא היה לו זמן - ב -19 ביוני 2016, חייו של אנטון ילצ'ין נחתכו בצורה טרגית.

אנטון ילצ'ין בן ה -11 בסרט "לבבות" באטלנטיס

אנטון ילצ'ין בסרט מסע בין כוכבים

אנטון ילצ'ין חלם לעשות סרט של סופר

אנטון ילצ'ין היה לעתים קרובות קשה למדי בראיונות שלו

אנטון ילצ'ין התמסר לחלוטין לעבודה ולמוסיקה

אנטון ילצ'ין נאבק על לבם של יוצרי סרטים ושותפים עם כישרונו

אנטון ילצ'ין, למרות נעוריו ויופיו, לא נשא את מעמדו של קאזאן

כריסטינה ריצ'י

על חייו האישיים של אנטון ילצ'ין, כמעט שום דבר אינו ידוע