טיילור lottner החיים הפרטיים

על שחקן צעיר, שאפתן ומיניטיילור לאוטנר חולמת על אלפי מעריצים ברחבי העולם. ב -23 שנותיו הוא זכה להצלחה גדולה וזה לא יכול לגרום להערצה. התהילה שלו לא רק בגלל הופעות מבריק של תפקידים שונים בסרטים הדירוג, אלא גם ניצחונות בספורט. השחקן טיילור לאוטנר נולד ב -11 בפברואר 1992 בעיר גרנד רפיס במשפחה רב לאומית, כי אבותיו היו אינדיאנים, צרפתים, גרמנים והולנדים. משפחת לאוטנר שיחקה תפקיד ענק בהפיכתה לשחקן. זה בזכות האנשים האלה כי טיילור נחשב לאחד הכוכבים הבהירים ביותר בהוליווד.

כמה פרטים מחייו הפרטיים של טיילור לאוטנר

פריצת דרך אמיתית בקריירת המשחק של בחורהפך לחלק בסרט "דמדומים". זה היה אחרי הסרט הזה כי טיילור היה צבא מרשים של אוהדים נקבה לאורך זמן היא פשוט המשיכה לגדול. הצעיר החל לייחס רומנים לבני זוגו. אז היו שמועות שטיילור לאוטנר וקריסטן סטיוארט נפגשו. מטבע הדברים, לא היו ביניהם יחסים רומנטיים.

העיתונות הצהובה כתבה זאת שוב ושובטיילור לאוטנר הוא הומו. עם זאת, ללא קשר זה שחקן צעיר ויפה מוקף תמיד על ידי תשומת לב נשית. מעט ידוע על חייו האישיים של איש צעיר. עם זאת, יש עניין מתמיד אחד עם מי טיילור לאוטנר פוגש. זה ידוע כי לאחרונה השחקן היה במערכת יחסים עם שחקנית שאפתנית מאיקה מונרו, כמו גם לילי קולינס.

ראה גם
  • טיילור לאוטנר ואת בילי Lurd כבר לא ביחד
  • לילי Kollinz עיטרה את השער של צורה
  • קריסטן סטיוארט בפסטיבל קאן פסטיבל סרטים חשף הסרט הראשון שלו ודבר על קוד לבוש

עם זאת, היחסים האחרונים עודהיה רומן עם מארי אבגנרופולוס. טיילור Lautner והחברה שלו בילה הרבה זמן ביחד, אבל בתחילת 2015 הם נפרדו מסיבות לא ידועות. כיום, השחקן מקדיש כמות עצומה של זמן לעבודה האהובה עליו והוא מעורב באופן פעיל בספורט.

טיילור לאוטנר ולילי קולינס

טיילור לאוטנר ומייק מונרו

טיילור לאוטנר וניקי ריד

טיילור לאוטנר ואת סלינה גומז

טיילור לאוטנר וטיילור סוויפט

טיילור לאוטנר וקריסטן סטיוארט

טיילור לאוטנר עם מארי אוויגנרופולוס

טיילור לאוטנר נשיקות עם טיילור סוויפט

טיילור לאוטנר עם מארי אוויגנרופולוס בטיול