ביוגרפיה אנטון ילצ'ין

מותו של השחקן אנטון ילצ'ין יוני 19, 2016הפך עבור רבים מעריציו זעזוע אמיתי, כי הבחור המוכשר היה רק ​​בן 27. הסיבה הרשמית למוות היא חבלה טראומטית, הנגרמת מחנק עם חפץ קהה. החקירה על נסיבות מותו של ילצין נמשכת, וקרוביו, חבריו ומעריציו מנסים להתפייס עם האובדן.

ביוגרפיה של השחקן

אנטון ילצ'ין נולד בשנת 1989 בלנינגרד. ב -11 במרץ 2016, הוא חגג את יום הולדתו האחרון. ההורים של השחקן אנטון Yelchin בעבר הם מחלקים דמות מקצועי החלקה על זוג, וסבו היה בשנות החמישים את החלק הראשון של "חברובסק" DQA. דודו של השחקן העתידי חי באמריקה, עובד כמאייר. המשפחה שבה גדל אנטון ילצ'ין, בספטמבר 1989, היגרה לארצות הברית. הוריו התיישבו מיד במקום חדש. אמא קיבלה את התפקיד של כוריאוגרף של מופעי קרח, ואבי המשיך לעבוד בתור דמות החלקה על המאמן. תלמידו הראשון היה אלוף אולימפי העתיד סשה פאולין כהן.

תפקידו הראשון הוא השחקן הצעיר אנטון ילצ'ין,שהביוגרפיה שלו מונה כיום כ -50 יצירות בקולנוע, ניתנה בגיל אחת עשרה. סדרת הטלוויזיה "עזרה ראשונה" לא הפכה אותה למפורסמת, אך הודות לתפקיד אפיזודי קיבל הבחור חוויית משחק אדירה. הבמאים הבחינו בבכורה כריזמטית מוכשרת. בשנת 2000, אנטון Yelchin נבחן על התפקיד של הקוסם הצעיר הארי פוטר. למרות העובדה שצילומים של הסרט נבחרה לשחקן אחר, ילצ'ין לא זנח את ידיו. באותה שנה הוא הצליח לקבל את התפקידים בחמש סצינות.

אנטון ילצ'ין בילדותו

תחילת הקריירה של ילקין

אנטון ילצ'ין

ההצלחה האמיתית היתה ירי בסרטשליחות קטלנית: אולי יבוא המושיע ". התמונה יצאה ב -2009, ויילצ'ין שיחק בה את התפקיד של קייל ריז. קצת מאוחר יותר, ההצלחה התאחדה בסרט "מסע בין כוכבים", שבו השחקן קיבל את התפקיד של הדמות הראשית, פבל צ'כוב.

הקולנוע אינו הדבר היחיד שמעניין אותוהשחקן הצעיר. ילצ'ין אהב לנגן בגיטרה, אם כי לא היה לו חינוך מוסיקלי. השחקן הודה שוב ושוב כי בלוז אקוסטי הם משהו שנותן לו סיפוק מוסרי עמוק. עם זאת, אמנות הקולנוע נשאר בראש סדר העדיפויות של ילצין. בשנת 2007, הוא הפך סטודנט באוניברסיטת דרום קליפורניה. אשר לחייה האישיים, היא תמיד נשמרה על ידי השחקן תחת שבעה מנעולים. עם חברה שלו, אנטון Yelchin לא הופיע בציבור, למרות הידידים של הצעיר ידעו על קיומה. בעבר, חברתו הייתה השחקנית כריסטינה ריצ'י. אנטון ילצ'ין וחברתו נפגשו במשך כמה חודשים, והקשר הסתיים לאחר שקריסטינה נהפכה לסטודנטית ועברה לעיר אחרת.

המוות הטרגי

מוות מצא את השחקן אנטון ילצ'ין בחצרובית בלוס אנג'לס. יוני 19 שחקן מיהר אל הסט. בצאתו מן המוסך נזכר שהתיק נשאר בבית. חוזר, Yelchin ממהר שכח לשים את ג 'יפ גרנד צ' ירוקי SUV על בלם יד. המכונית החלה לנוע לאחור, ולחצה על הפנס של אנטון ילצ'ין אל עמוד הלבנים. כאשר חבריו של השחקן גילו את ילצ'ין, הוא כבר היה מת.

ראה גם
  • אנטון ילצ'ין קיבל מכתב על החזרת המכונית לאחר מותו
  • ההורים של אנטון Yelchin יהיה תביעה בגלל מותו אבסורדי של בנו
  • חייו הפרטיים של אנטון ילצ'ין

החקירה נמשכת, אבל זה כבר ידועהחליטה החברה פיאט קרייזלר להוציא את המודל הזה של המכונית מהמסוע. העובדה היא שכאשר אתה מזיז את הידית האלקטרונית היא לעתים קרובות קפיצה ספונטנית שלה. המדריך עבור הנהג הוא רק אות קול, אבל לעתים קרובות הנהגים לא שומעים את זה, שכן הם סוגרים את הדלת קודם לכן.

ממלאכת המשחק ילךין היה משוגע

בקולנוע החל אנטון לפעול בגיל אחת-עשרה

בפומבי, אנטון הופיע לבד

הצופים ילצ'ין זכר בתפקיד קייל ריס

בזמן המוות, ילצין היה בן 27

תמונה מאתר מותו של אלצ'ין